Euro Truck Simulator 2: Vive la France!
PC

449
Nákupem získáte 18 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "25582" ["cena"]=> string(3) "449" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 449 Kč Skladem
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: České titulky
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Auta
 • Prozkoumejte krásy Francie v novém rozšíření, které do hry přináší 20000 kilometrů francouzských silnic a dálnic. Čekají vás zde známá místa a památky, 15 nových měst, venkovské vesničky, lesy a vylepšená vegetace.
  Jde o rozšíření, které vyžaduje základní hru Euro Truck Simulator 2.

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)  FRANCII KŘÍŽEM KRÁŽEM
  Projeďte se po širokých bulvárech průmyslových měst i po úzkých uličkách zapadlých vesniček. Užijte si rozmanitou francouzskou krajinu a její nesourodou vegetaci od severu na jih.

  Euro Truck Simulator 2: Vive la France!

  MÍSTA INSPIROVANÁ SKUTEČNOSTÍ
  Objevujte známé památky, doručujte do rozsáhlých průmyslových oblastí, projeďte skrze složité a mimoúrovňové křižovatky a omrkněte unikátní kruhové objezdy dle reálných předloh.

  18 wheels of steel: Euro Truck 2

  POVEZETE I NUKLEÁRNÍ NÁKLAD
  Nové druhy různorodého nákladu budete dovážet pro nové místní firmy, ale také budete mít za úkol spojit oblast se zbytkem Evropy. Dokonce nechybí ani francouzský systém mýtného.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Po roce a sedmi měsících se komunita Euro Truck Simulatoru 2 dočkala nového velkého přídavku, který hráče zabaví na dlouhé hodiny v kompletní Francii. Fanoušek evropských kamionů bude nadšen a za volantem vrnět blahem, ostatní si mohou všimnout menších nedostatků. Mínusy ale bohatě vynahrazuje pokrok, kterým si hra prošla od vydání poslední expanze se Skandinávií.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Euro Truck Simulator 2: Vive la France!!