Europa Universalis 3: Ultimate Edition
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Tahové
 • Europa Universalis III je veleúspěšná strategická hra, v níž se hráč ujme vlády nad vybraným národem a pokusí se s ním v průběhu věků vytvořit dominantní říši. Europa Universalis nemá konkurenci v historické přesnosti a hloubce zpracování a hráči dává možnost vládnout kterékoli z více než 250 zemí. Europa Universalis III: Complete rovněž obsahuje rozšíření Napoleons Ambition a In Nomine, která ještě prohlubují jedinečné herní zážitky a současně prodlužují již tak dlouhou hrací dobu. Ujměte se vlády nad kterýmkoli historickým národem mezi lety 1399 a 1820 a pomocí průzkumu, obchodu, válek a diplomacie budujte svou říši.Velmi podrobně a interaktivně zpracované země a města vám umožní detailně řídit vývoj vaší říše. Kooperativní hry více hráčů přes LAN nebo Internet se může zúčastnit až 32 hráčů. Staňte se členy on-line komunity hry Europa Universalis III: stahujte úpravy, hledejte přátele, s nimiž si můžete zahrát on-line, a komunikujte s ostatními členy komunity.
  Balení obsahuje: Europa Universalis 3 + dvě rozšíření Napoleons Ambition a In Nomine a Europa Universalis: Rome.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Daniel

   Existuje možnost hrát toto vydání hry v angličtině? Chtěl bych si koupit také další datadisky: Europa Universalis Rome Vae Victis a Europa Universalis 3: Heir to the Throne. Ty jsou - pokud vím - pouze v originále.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Europa Universalis 3: Ultimate Edition!