Europa Universalis: Rome
PC

99
Nákupem získáte 3 Kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Tahové
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Vyzkoušejte si jedno z rozhodujících období ve světové historii v zážitku vytvořeném mistry z Grand Strategy. Prostřednictvím tohoto epickém titulu naplněného velkou strategickou a taktickou silou ožívají největší kulturní a vojenské civilizace. Europa Universalis: Rome pokrývá období od první punské války do začátku skutečného impéria. Hráči mají tisíc možností pro výběr hry, mohou si například zvolit zemi, kulturu, provincii a postavu, díky čemuž je každá hra donekonečna přizpůsobitelná a opravdu jedinečná. 3D mapy s integrovanou grafikou a podrobnou topografií. Zahájení hry kdykoliv mezi lety 280 př.n.l. a 27 př.n.l. Výběr mezi 10 různými kulturami, např. římská, keltská, řecká a egyptská civilizace s více než 53 hratelnými frakcemi na mapě, čítající stovky provincií. Sledujte, jak vaše postavy rozvíjejí nové rysy během politického spiknutí a různé interakce s tisíci jinými postavami. Obchodujte, vyjednávejte nebo bojujte se svými sousedy, zdokonalujte si technologii a sjednoťte Středomoří. Silný multiplayer vám umožní vyzvat až 32 hráčů, buď jako protivníky nebo spoluhráče. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • MEDVEDEV21

   Děkuji.

  • Martin Schovanec

   Problem zadny. Vcera vecer hra dorazila konecne na sklad.

  • MEDVEDEV21

   19.června 2009 je dnes,proto se chci zeptat,proč je na tuto hru pořád předobjednávka.Termín vydání této hry byl už nejméně 3krát změněn.Chci se zeptat,v čem je neustále problém prosím,děkuji.

  • bžžž

   snad se do důchodu dočkáme,to co vypadá dobře tak se vždy táhne jak smrad

  • Deathwing

   Killer: nediv se, tohle je u Cenegy úplně normální, jsou to naprostí amatéři a většina lidí je právem považuje za nejhorší ditributori.

  • KILLER

   Nepřehání to Cenega s tim odkladem ?
   Nebejt linej číst a překládat si angl. texty tak si to fakt stáhnu.
   Jestli to takhle bude vypadat i s ostatníma hrama co má v nadcházejích dnech a týdnech Cenega vydat , tak to se máme nač těšit.

  • Bob

   Dobry den, rad bych vedel jestli uz je zname nejake presnejsi datum vydani u nas. Dekuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Europa Universalis: Rome!