Everlight
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy
 • Everlight vám v hlavní roli představí Melvina, chlapce, z něhož jeho představivost udělala outsidera mezi vrstevníky. Melvin se totiž rád uchyluje do svého imaginárního fantasy světa, kde by se rád stal mocným králem nebo čarodějem. Jednoho dne se mu do ruky dostane velmi zvláštní svíce a tím začne jeho velké dobrodružství se spoustou magie a cestováním v čase. Ocitne se ve městečku Tallen, jehož obyvatelé žijí dvojím životem - každou noc se z nich stane pravý opak toho, jak se jeví ve dne. Navíc se zdá, že si toho ani nejsou vědomí. Tuto schizofrenii, anebo dualitu (chcete-li), bude hráč muset spolu s Malvinem využít v jeho prospěch. Ona se totiž nebude týkat pouze postav jako takových, ale i prostředí, ve kterém žijí. Ve spoustě malých, ale ne nepodstatných detailů. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Farflame

   Markéta: no Simonovi je to dost podobné (stejný engine, styl humoru i hrdina), ale jinak to má svůj vlastní příběh a s těmi diloagy a dějem si umějí vývojáři pohrát, takže označovat to za přesnou kopii mi přijde dost přehnané.

  • Markéta

   Hra je s německým dabingem!!! A nejde s tím nic udělat. Příšerný. A navíc je to přesná kopie adventury Simon the Sorcerer 4.

  • Rad

   To bych opravdu potřeboval vědět, jestli je dabing v němčině, protože jsem si chtěl hru koupit, ale němčinu nesnáším, takže v tomto případě bych si ji nekupoval.

  • Goobar

   Možná by stálo za to napsat do popisu, že je to s německým dabingem. Nebo se někde stala chyba, protože na krabici od hry stojí: Hra je vydávána v originálním anglickém jazyce s českými titulky. Tak nevím.

  • niko

   to je pařba super

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

nejlepši adventura co sem hral koupil na xzone.