Expeditions Viking
PC

299
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 299 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Tahové
 • - Vkročte do stránek historie: Užijte si krásné a niterní vyprávění severské historie.
  Od autorů uznávaného tahové RPG Expeditions: Conquistador přichází pokračování s vikingy. Coby nově ustanovený náčelník skromného vikinského klanu budete mít svou vlastní vesnici. Ale abyste své jméno vytesali do runových kamenů dějin, budete potřebovat velkou sílu a velké bohatství, abyste své vesnici zajistili rozmach a věhlas.   JDĚTE ZA ŠTĚSTÍM
  Vaši věrní huskarlové vás budou následovat i do Valhally, pokud jim to přikážete, ale abyste po sobě zanechali odkaz hodný vzpomínek i za tisíc let, budete potřebovat víc než jen věrnost. Dejte tedy dohromady schopnou bandu válečníků, postavte loď a vyrazte hledat bohatství a slávu za moře. 

  HLAVNÍ PRVKY
  - Vytvořte si vlastního vikinského náčelníka a určete mu jedinečnou roli pomocí statistik, schopnost a dovedností.
  - Nájezdy, nebo obchodování? Vikingové byli známí nejen jako násilní válečníci, ale také jako zdatní kupci. Jak získáte bohatství, je jen na vás.
  - Válka a politici: Spojte se s libovolnou frakcí, ať už to budou seveřané, Piktové nebo Anglové.
  - Reputace: Pečlivě si svá rozhodnutí rozmýšlejte. Příběhy o vašich činech mohou v ostatních vyvolat strach, ale vzbudí v nich i důvěru?
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Expeditions: Viking je obstojné tahové RPG, které sází především na slušně vyprávěný příběh, perfektní soundtrack a klasické žánrové mechanizmy. V případě, že se jeho autorům podaří v následujících dnech a týdnech opravit všechny jeho nedostatky, můžete do něj s klidem vložit své peníze.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Expeditions Viking!