Far Cry 6
PC

1 549 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 47 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "34104" ["cena"]=> string(4) "1549" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(2) "25" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 549 Kč Předobjednávka
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4PS5
 • Vítejte v Yaře, tropickém ráji zamrzlé v čase. Diktátor Yary, Anton Castillo si klade za cíl navrátit svůj národ na výsluní jakoukoliv cestou společně se svým synem Diegem, který jej doprovází ve všech sebekrvavějších krocích. Jejich neúprosný útlak ale zažehl plamínek revoluce. Šestý díl známé série Far Cry přichází s mnoha novinkami a novým záporným hrdinou.

  BOJ ZA SVOBODU

  Ujměte se role Dani Rojase, místního obyvatele Yary, z něhož se stane gurrilla bbojovník toužící po osvobození svého národa. V doposud největší Far Cry hře budete stát proti vojákům Antona Castilla v džunglích, na plážích nebo v Esperanze, hlavním městě Yary.
  Far Cry 6
  GUERRILLA
  Vyzbrojte se podomácku vyrobenými zbraněmi, usedněte do jednoho z mnoha vozidel a najměte si Amigos, nové žoldáky, kteří vám pomohou spálit tyranistický režim do základů.
  yara
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   pirkinas55: Zdravím, čeština nejspíš nebude. Ubisoft přestal dělat češtiny do svých nových her.

  • pirkinas55

   Zdravím,bude lokalizace do češtiny?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   CzechMarcus: Zdravím, pravděpodobně nebude. Ubisoft už nějakou dobu sběratelské edice prodává pouze na svém Ubi Storu.

  • CzechMarcus

   Dobrý den
   Chtěl bych se zeptat zda na vašem webu bude časem dostupná i kolektorka FC6 ?