Far Cry Primal Special edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

519 
Nákupem získáte 20 kreditů
 • 519 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: UplayUplay Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, 2D adventura
 • Hunt the Hunter: Veďte své stádo a zničte všechny, kteří vám vstoupí do cesty!
  Speciální edice obsahující základní hru Far Cry Primal + lukrativní DLC přídavek s Legendou o Mamutovi (Legend of the mammoth)
  Far Cry Primal
  Far Cry Primal vás vezme do doby, která je plná extrémního nebezpečí a nekonečného dobrodružství, kdy obří mamuti a zubatí tygři vládli nad Zemí a lidstvo je až na samotném konci potravního řetězce.
  Vy, coby poslední přeživší vaší lovecké skupiny jménem TAKKAR se musíte naučit, jak si z nalezených surovin v divočině vyrobit nástroje i zbraně, zabít silnější predátory a přechytračit cizí kmeny.
  Cílem je dobít danou oblast a stát se vrchním predátorem, který se stará, aby se jeho rozprášený rod sjednotil, přežil a zdárně rostl.
  Inovativní hratelnost v otevřeném světě proti vám postaví obrovská zvířata, dechberoucí prostředí a nepředvídatelně surová přepadení. Pokud tedy nezaložíte oheň, který vás možná jako jediný ochrání v noci. Ta poslouží i k taktickým možnostem např. při infiltraci cizích tvrzí, nebezpečí za světla budou totiž jiná než v noci.
  Pestrost má zajistit střídání prostředí: od bažin až po cedrové lesy. Máte být vůbec prvním člověkem, který kdy do majestátní, nezkrocené země Oros vkročil. Jen na vašich bedrech má být, aby celé lidstvo, teprve pomalu stoupající v potravinovém řetězci, nevyhynulo. To s sebou přinese konflikty nejen s jinými lidmi, ale i s přírodou.
  Legend of the mammoth
  Legenda o Mamutovi obsahuje 3 volitelné mise (až 45 minut herního času navíc).
  Napijte se od šamana a staňte se mocným mamutem. Zničte všechny nepřátele a ubraňte své stádo proti lidem a jiným šelmám.
  Legenda o Mamutovi obsahuje:
  Duel of Beasts: Bojujte s duchem mocného nosorožce a jeho stádem o území a staňte na vrchol potravního řetězce.
  The Trapped Elder: Stařešina vašeho kmene byl unesen krvežíznivými lovce. Ukažte jim svou sílu a osvoboďte stařešinu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Far Cry Primal Special edition (PC DIGITAL)!