F.E.A.R. 2: Project Origin
X360

(6x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Hororové
  • Do závěrečných událostí prvního F.E.A.R. zbývá půl hodiny, ale v odlehlé části Armachamu právě druhá jednotka Delta Squad pod vedením hrdiny Michaela Becketta vtrhla do komplexu s cílem zaujmout vysoce představeného člena vedení, na nějž je v souvislosti s nepovolenými genetickými experimenty vydán zatykač. Kvůli přítomnosti soukromé armády žoldáků se mise trochu protáhne, takže když Beckett po tězce vykonané práci přistoupí k oknu, hledí na závěrečnou scénu z jedničky: oslnivý výbuch, s nímž Alma unikla na svobodu. Vítejte v Project Origin, pokračování hororové FPS F.E.A.R. od Monolithu. Inteligentnější nepřátelé, lepší zbraně, nová místa i schopnosti – projekt Origin opět přináší poutavý a napínavý příběh, plný hororové akce, která začala již v prvním díle F.E.A.R. Znovu zažijete také hororové mezihry s Almou, během nichž narozdíl od jedničky tentokrát snadno přijdete o život a budete jim proto muset věnovat zvýšenou pozornost. Vedle naklonovaných vojáků si zastřílíte i proti zacykleným duchům kdysi normálních lidí (viz Alminy přeživší loutky), mezi nimiž bude např. byznysmen, neustále se snažící stopnout taxík. Zhruba první čtvrtinou hry vás bude skrz radiovou komunikaci navigovat hlas tajemného Snake Fista, očividně dobře obeznámeného s Almou a mimo to prý dost nevybíravě namyšleného.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (6)
Přidat hodnocení

Hra mě bavila, chytla, užil jsem si to. Dostal jsem přesně to co jsem očekával, ale grafika mi přišla příliš tmavá a délka hry je i na mě, který u toho neprosedí x hodin, strašně krátká. I předchozí datadisky mi přišli delší

hodně povedená hra moc se mi líbyla hlavně ten konec hodně sem se pobavil

Dávám 90/100, protože by se určitě dalo více zapracovat na té grafice, ale určitě mě hra dost zabavila a datadisk Reborn mě určitě nemine. Doporučuji.

Velice dobrá hra jsem už dosti vybiravý ale tohle mně chytlo.Hra za mecha je dobré spestření a bull time ze sniper zbran doslova lahoda(borec přeskakuje zabradlí a v ten moment mu ustřelíte palici:-)

FPS které je opravdu povedené, s hezkou grafikou a skvělým soundtrackem! Hlavně desing venkovních ůrovní stojí za to!! Zbraňový arzenál není nějak rozsáhlý ale mi stačil! Jen ta plazma a laser je oničem!! Dostane te je až ke konci hry a náboje niČČČ.Takže si jich moc neužijete. Od hry nečekejte nejakou drsnou hororovku,lekačku typu deat space. Sice jsou tam pasáže kdy mi přejel mráz po zádech ale toť vše. Jinak je to čistokrevná akce, která s postupem levelu začiná přitvrzovat,na druhou stranu je hra poměrně lehká. Na normál jsem neměl věčích problémů! MIO

Je to hra ve které se od začátku do konce nebudete nudit,naopak budete pořád v akci,v některých recenzí se píše že je docela krátký ale mě to vůbec nepřišlo prostě parádní pokračování legendární akce FEAR toť vše.

Zobrazit všechna hodnocení