F.E.A.R. 3
X360

(3x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Hororové
 • F.E.A.R. 3 pokračuje v odkazu zavedené značky jménem F.E.A.R. Jedná se o paranormální hororovou střílečku z pohledu první osoby, v níž dostávají prostor líté souboje zakotvené v realitě. F.E.A.R. 3 celou sérii dále rozvíjí tím, že představuje Divergentní kooperaci pro dva hráče: obsáhlé, společné hraní, ve kterém jsou hráči vybaveni výrazně odlišnými schopnostmi, jež mohou ovlivnit jak jejich vlastní hru, tak i zážitek spoluhráče. Hráči mohou převzít roli Point Mana, geneticky upraveného vojáka s nadlidskými reflexy a schopností manipulace s časem, nebo nemrtvého ducha jeho bratra Paxtona Fettela, paranormální entity, která disponuje neuvěřitelnými mentálními silami. Zážitek ze zuřivých soubojů je ve F.E.A.R. 3 ještě umocněn díky silným prvkům, mezi něž se řadí např. aktivní 360stupňové krytí, propracované módy zpomaleného pohybu, skórovací systémy, které podněcují vlastní herní styl, a prvotřídní mechanický boj. Hráči čelí armádě vojáků a paranormálním nepřátelům, pro něž nemají pravidla naší reality žádný význam.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Eliminate

   Hrál jsem první 2 díly ale pořád nwm kdo je ta malá holka která třeba votevřeš dveře tak tam najednou stojí a pak hned zmizí co je to za holku ?

  • Lukesson1

   Je velká nevýhoda u tohoto titulu, že vyznávám pouze single player?

  • Jikra

   On je debil , takze mu je to jedno...

  • Rob

   Mazec gameska taky se fakt tesim, skoda ze je to jeste celkem daleko no ale bude to mazec to uz budu mit 120 FullHD a bude kotel !

  • 122 wehass

   AJ: mohl by sis odpouštět tyhle vulgární slova?tohle to není forum pro debily.

  • AJ

   Mrdy sa tesim konecne!!

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

celkově špatný dojem,hraju pouze proto, že mě hra stála 1300kč

na xboxu se to nedá vubec hrát je to trapné mít jenom dvě páčky a člověk se furt překlikává nebo se vůbec netrefí. na PC je to 100krát lepší neš na konzolích takže PC forwever!!

viborna hra jeto prostě F.E.A.R.