FIFA 23 (PC DIGITAL)
Digital

851
Nákupem získáte 9 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: EA appEA appŠtítky: Fotbal
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 812008863
 • 7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
  Elektronická licence určená pro platformu Origin
  Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 30.9.2022!
  Nejpopulárnější hra světa
  EA SPORTS™ FIFA 23 s technologií HyperMotion2 přináší ještě realističtější hratelnost, mužský i ženský FIFA World Cup™ dostupný ve hře později v průběhu sezóny,ženské kluby, možnost hraní napříč platformami a další lákadla. Vyzkoušejte bezkonkurenční autentičnost v podobě více než 19 000 hráčů, 700+ týmů, 100 stadionůa více než 30 lig ve FIFA 23.
  Technologie HyperMotion2
  EA SPORTS™ FIFA 23 přináší technologii HyperMotion vůbec poprvé také na PC, s dvojnásobným počtem nasnímaných pohybů zeskutečného světa pro ještě autentičtějšíhratelnost. HyperMotion2 zpřístupňuje nové funkce a obohacuje hru FIFA 23 o více než 6000 skutečných animací vytvořených z milionů snímků z pokročilého nasnímání zápasu 11 na 11. Výsledkem je ještě přirozenější chování fotbalistů a fotbalistek ve FIFA 23, včetně zcela nového systému driblinku, nových mechanik zrychlení a dalších lákadel. Powered by Football™.
  FIFA World Cup™
  Zažijte vrchol mezinárodního fotbalu s FIFA World Cup Qatar 2022™ a FIFA Women’sWorld Cup Australia and New Zealand 2023™. Největší sportovní turnaj se ve FIFA23 objeví v průběhu sezóny ve formě bezplatné aktualizace. Do režimu FIFA 23 Ultimate Team™ zamíří kompletní obsah inspirovaný FIFA World Cup Qatar 2022™, díkyněmuž si do svého vysněného týmu přidáte trochu té mezinárodní elegance.
  FIFA 23 Ultimate Team™
  Vybudujte si vysněné mužstvo z tisíců hráčů a soupeřte v nejoblíbenějším režimusérie FIFA s nespočtem způsobů, jak si upravit klub na hřišti i mimo něj. Zahrajte si sami ve Squad Battles, společně vkooperativním FUT, on-line v Division Rivals nebo proti nejlepším ve FUT Champions. FIFA Ultimate Team™ vás navíc po celou sezónu propojí se skutečným světem fotbalu.
  FIFA 23 mění systém souhry v režimu Ultimate Team s cílem zajistit větší flexibilitu při budování mužstva a vůbec poprvénabízí možnost hraní napříč platformami, které usnadňuje zápolení s přáteli. Nový prvek Momenty FUT představuje nový způsob hraní v podobě scénářových výzev pro jednoho hráče, tematicky vycházejícíchze skutečných událostí. Další novinkoujsou Kampaně FUT, v jejichž rámci se utkáte o odměny pro svůj klub.
  Ženský fotbal
  Ve FIFA 23 si odbývá premiéru ženský klubový fotbal, díky čemuž máte možnost zahrát si za některé z největších týmů na světě.
  Ženský fotbal ve FIFA 23 s podporou technologie HyperMotion2 kombinuje specializované nasnímání zápasu 11 na 11 s prvotřídní technologií strojového učení ke zpřístupnění nových autentických animací určených výhradně pro ženský fotbal ve FIFA 23.
  Návod na aktivaci elektronického klíče pro Origin (EN):
  1. Nainstalujte si program Origin - ke stažení zde: http://www.dm.origin.com/download po stažení spusťte a klikněte na „NAINSTALOVAT ORIGIN“ nainstalujte dle pokynů.
  2. Jestliže ve službě Origin nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvořit účet) a pokračujte dle instrukcí.
  3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Origin.
  4. Na obrazovce klikněte nahoře na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatnit produktový kód).
  5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
  6. Produkt se zobrazí v sekci „MY GAME LIBRARY“ (má herní knihovna).
  7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

domaciskritek, harrypotter, kouzelnickysvet
bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka