Figurka Kingdom Come: Deliverance - Markvart z Úlic (Gryphon Studio)

1 599
Nákupem získáte 64 kreditů
Merchandise: Figurka
Výrobce: Gryphon Studio
Kód produktu: 36284
 • Nádherná cínová figurka jednoho z nepřátel Markvarta z Úlic (Markvart von Aulitz) z české hry Kingdom Come: Deliverance odehrávající se ve středověkém království českém. Figurka je na dřevěném nabarveném podstavci ve tvaru mostu. Vše je pak zabaleno v krásném sběratelské dřevěné bedýnce. Nutnost pro všechny fanoušky unikátní hry od Warhorse Studios!
  BALENÍ OBSAHUJE
  - cínovou figurku Markvarta z Úlic
  - sběratelský dřevěný box
  - certifikát pravosti

  Dokončete si krásné diorama figurkou Jindry! (prodávanou samostatně)

  Výška figurky: cca 9 cm
  Měřítko: 1:20
  Materiál: cín / dřevěný podstavec
  Rozměry balení: cca 19x12,5x10,5 cm
  Hmotnost: cca 0,8 kg
  Výrobce: Gryphon Studio
  Figurka Kingdom Come: Deliverance - Markvart z Úlic (Gryphon Studio)Figurka Kingdom Come: Deliverance - markvart z úlic (Gryphon Studio)figurka kcdkcd figurkafigurka kingdom come
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Radinátor

   Super figurka k jednomu z mnoha naších českých pokladů, materiál se mi zdá slušný, krajinka ze dřeva, figurka z cínu, super volba :)

   Xmen: Však tě nikdo nenutí, aby jsi to kupoval, tak to hned nedávej za zlé těm lidem, co to vyrábí, podle mě je cín celkem unikát ke sběratelským figurkám z videoher.

  • Xmen

   Proboha proč cín, v dnešní době nejhorší materiál na sběratelské figurky. Jednou to spadne a protože je to ze sajrajt cínu tak to člověk už ani nesleduje dohromady. A ten kdo říká, že mu nikdy figurka nespadla kecá.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Figurka Kingdom Come: Deliverance - Markvart z Úlic (Gryphon Studio)!

Sledujte nás na instagramu