INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Figurka Skylanders Superchargers (Combo pack): Shark Tank + Shark Shooter + Jet Stream
MERCH

99
Nákupem získáte 1 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Herní předměty: Figurka
 • Combo pack - figurka Shark Shooter Terrafin a vozítka Shark Tank a Jet Stream pro hru Skylanders Superchargers.  TERRAFIN
  Pochází od písečných moří, kde bylo běžné se i bez vody koupat nebo i potápět. Obrovský výbuch však proměnil písečný oceán ve velkou skleněnou desku, čímž Terrafin přišel o své zaměstnání záchranáře. Aby nezahálel, začal se věnovat boxu a brzy se stal šampioném. Po setkání s Portal Masterem se rozhodl vzdát titulu pro vznešenější poslání.

  SHARK TANK
  nezastavitelné vozidlo, vybavené ozubenými pásy umožňujícími prostupnost všemi terény, podzemním navigačním systémem a vylepšeným bojovým pláštěm, plně připravené k úderu na Kaose.

  JET STREAM
  Vyladěný stroj, jemuž pár turbín propůjčuje skvělé manévrovací schopnosti a vyspělé zbraně a bojové opláštění Sky Baron zajišťují jeho vysokou bojeschopnost.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Figurka Skylanders Superchargers (Combo pack): Shark Tank + Shark Shooter + Jet Stream!