Figurka Zaklínač - Geralt of Rivia Season 2 Witcher Mode (Netflix, McFarlane)

999
Nákupem získáte 40 kreditů
Merchandise: Figurka, Akční figurka
Výrobce: McFarlane
Kód produktu: 45059
 • Zaklínač Geralt z Rivie je také známý jako Bílý vlk (White Wolf) nebo Řezník z Blavikenu (Butcher of Blaviken). Adaptace knižního bestselleru v podání Netflixu se dočkala již dvou sezón a právě z té druhé se nyní přenesla podoba hlavního hrdiny do parádní akční figurky od společnosti McFarlane. Ta má 22 bodů ohybu, ocelový meč a stojánek, takže si můžete naartikulovat svou oblíbenou scénu ze seriálu! Jedná se o speciální verzi figurky, na které je Geralt posilněn elixíry!

  Velikost:

  cca 18 cm
  Materiál: plast
  Výrobce: McFarlane

  Figurka Zaklínač - Geralt of Rivia Season 2 Witcher Mode (Netflix, McFarlane)The Witcher Netflix Action Figure Geralt of Rivia Witcher Mode (Season 2) 18 cmakční figurka zaklínačakční figurka geraltnetflixer_mcfarlaneFigurka Zaklínač - Geralt of Rivia Season 2 Witcher Mode (Netflix, McFarlane)The Witcher Netflix Action Figure Geralt of Rivia Witcher Mode (Season 2) 18 cm
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Figurka Zaklínač - Geralt of Rivia Season 2 Witcher Mode (Netflix, McFarlane)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu