Final Fantasy VII Remake - Deluxe Edition
PS4

2 299
Nákupem získáte 46 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "29588" ["cena"]=> string(4) "1399" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "2" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 399 Kč Není skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Sci-Fi, Anime, JRPG, Japonské
 • Final Fantasy VII Remake představuje kompletně přepracovanou verzi originální ikonické hry, která spoluutvářela žánr RPG. Hra vypráví příběh světa ovládaného energetickou společností Shinra Electric Power Company. V rozrůstajícím se městě Midgar vzniká organizace s názvem Avalanche, aby se postavila na odpor korporaci Shinra. Cloud Strife, bývalý člen elitních jednotek společnosti Shinra, se rozhodne změnit strany a nabídne pomocnou ruku organizaci Avalanche, aniž by si byl vědom epických následků svého rozhodnutí.

  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru Final Fantasy VII Remake 
  - deluxe balení
  - exkluzivní steelbook
  - miniartbook
  - výběr ze soundtracku na CD
  - DLC Summon Materia Cactuar
  - DLC Summon Materia Chochobo Chick
  NOVÝ SOUBOJOVÝ SYSTÉM
  FFVII Remake nabídne kromě epického příběhu a nezapomenutelných postav také hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickými prvky založenými na příkazech v boji, nové herní prvky, moderní grafiku a ozvučení a mnoho dalšího.

  Final Fantasy VII Remake - Deluxe Edition
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • UchihaNaoto

   Sakra chci,aby se tato hra zapsala do herních dějin pro České hráče.Jednalo by se o první Final Fantasy hru co by měla oficiální češtinu a na to by se vzpomínalo ještě 20 let po vydání.Tak doufám,že Square Enix nebude dělat zagorku a brát nás jako nějaké losery na,které hází bobek.Zrovna u této hry se to strašně hodí.Hru koupím i tak,ale přál bych si cz titulky.Tak šup Sony nahodte ofiko oznámení,že FF VII Remake bude obsahovat cz titulky :-)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Final Fantasy VII Remake - Deluxe Edition!