Final Fantasy X a X-2 HD
SWITCH

1 299
Nákupem získáte 52 kreditů
 • 1 299 Kč
  Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, JRPG, Japonské
 • Final Fantasy X je na herní kartě, Final Fantasy X-2 je přibalen formou kódu ke stažení, je tedy potřeba internetové připojení a paměťová karta.

  Final Fantasy X/X-2 HD představuje kolekci dvou klasických titulů z legendární JRPG série Final Fantasy. Oba tituly se dočkali mnoha vylepšení, a to jak na straně hratelnosti, tak i po grafické stránce. Hráči se mohou těšit na oslnivé grafické zpracování v HD kvalitě, brilantní soundtrack a zábavnou hratelnost. Vydejte se na epické dobrodružství a odhalte mnoho skrytých tajemství.


  FINAL FANTASY X
  Dokážete zachránit obyvatele světa Spira? Připojte se k Tidusovi a Yuně na jejich v dobrodružství v jedné z nejoblíbenějších her série Final Fantasy! Pokud si chcete připomenout krásné chvíle strávené ve světě Spira anebo budete hrát FF X poprvé, nyní je ta správná příležitost!

  Final Fantasy X a X-2 HD

  FINAL FANTASY X-2
  Dva roky po událostech Final Fantasy X se vracíte do světa Spira, ale tentokrát pouze jako Yuna. Příběh začíná v okamžiku, kde je Yuně zjevena pravda, pravda, která může všechno změnit. Pokračování přináší také spoustu herních novinek, například nový způsob boje nebo nové třídy povolání.

  final fantasy 10
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ouyes: Zdravím, zatím bohužel k XONE verzi nemáme žádné info.

  • Ouyes

   Dobrý den,
   Bude Final Fantasy X také na xbox one?

   děkuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Final Fantasy X a X-2 HD!