Final Fantasy XIV: Stormblood
PC

599
Nákupem získáte 6 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2023
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 26292
Hra také dostupná pro:  PS4
Vánoční nadílka
 • Tento produkt není kompatibilní s verzí Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zakoupenou na Steamu. Pokud máte původní hru zakoupenou skrze Steam, potřebujete rozšíření koupit taktéž na něm. 

  S téměř šesti miliony dobrodruhy celosvětově je Final Fantasy XIV Online jednou z nejlépe přijatých MMO her. Ponořte se do další kapitoly dobrodružství s rozšířením Stormblood.
   

  BUĎ PRŮZKUMNÍKEM
  Stormblood přináší mnoho nové krajiny k prozkoumání, včetně Ala Mhigo a nabízí množství výzev napříč Eorzeou. Potěší také nová možnost plavat a potápět se, což zajisté přinese nový pohled na nádherný svět Final Fantasy XIV Online.

   Final Fantasy XIV: Stormblood

  STOVKY ÚKOLŮ
  Napříč dobrodružstvím vás čekají stovky nových úkolů. Nově tak můžete zvýšit svůj level až na 70. úroveň. Zbrusu nové jsou tu také dvě nová povolání – Red mage a Samurai. Změn v soubojovém systému.

   final fantasy xiv online

  Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo předplacenou kartou. Prvních 30 dní hraní je zdarma, ale při aktivaci je potřeba zadat kreditní kartu nebo předplacenou kartu na 60 dní.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Nelliel

   Dobrej bude i verze se steelbookem?..

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Final Fantasy XIV: Stormblood!

Sledujte nás na instagramu