Fire Department 3
PC

(2x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Tycoon
Kód produktu: 11894
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Půjde v podstatě o klasický scénář o dvou hasičích, přátelích na život a na smrt. Přátelích tedy jen do té doby, než jeden z nich udělá jednoho dne fatální chybu, kvůli které dojde ke ztrátám na životech. Následná vyšetřovací a soudní mašinérie, při níž je vyžadováno svědectví druhého kolegy, je oba postaví proti sobě. Pocity viny, zklamání a zrady zároveň nakonec způsobí, že se v obviněném cosi zlomí a z někdejšího hasiče se stane pyroman, který se mstí všem, jež měl kdysi rád. Zkrátka to znamená, že se v této hře nestřetnete s žádným amatérem, který neví, co dělá, ale naopak s někým, kdo zná oheň víc než dobře. V boji proti ničivému živlu vám nově pomůže speciální vůz vybavený hasící pěnou, vhodnou např. pro likvidaci požárů na letištích. V singleplayerové části budete povoláni do zhruba 13 operací. Těšit se můžete ale také na multiplayer se dvěma herními módy, včetně kooperativního. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • ULTRAMARIne

   ja si myslim ze emergency je lepsi

  • Tony

   3 sem sice ještě nehrál,ale hrál sem 1 a ta byla hodně dobrá takže věřim že 3 je ještě lepší

  • Havlos

   je jich tam 6 ja sem to uz dohral

  • Jakub Štaif

   Je někde patch? Zdá se mi, že je tam několik chyb. Například v první misi ve Francii mám z horních pater budovy zachránit 6 přeživších, ale je jich tam jenom pět, tím pádem úkol nikdy nelze splnit a nedostanu se do další mise. Má někdo podobný problém?

  • Filip

   Je to dobrá hra,ale je to docela dost těžký i na Arkádu.

  • Soudruh

   je to kravina nekupujte si to

  • Damian

   Je to super komplet v češtině no prostě paráda akorát je to trochu zabíračka :)

  • JXP

   asi zase se SF, ze :-(

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Tedy za hasiče jsem ještě nehrál tak jsem si to chtěl zkusit a moc takových RTS her není co mě osobně přišlo originální většinou jsou RTS na téma 2 sv.válka a nebo něco na téma Warcraftu.Také mě dost překvapila hratelnost většinou když hraju RTS (tedy moc často se to nestává)tak mám nejraději chuť prostě s hrou skončit protože tupý klikání miší mě moc nebaví takže myška naštěstí po dohrání Fire Department zůstala v pořádku boužel hru kazí velmi stará grafika a i první mise mi dala dost zabrat takže za chvíli jsem hru odinstaloval protože jsem neměl žádnou motivaci hrát dál.Hra je podprůměrná takže celkem nic moc ale od ostatních titulů je to velmi poctivá hra

Určitě zajímavá RTS