Firestarter
PC

49
Nákupem získáte 2 Kredity
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 10851
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  I když je Firestarter zařazován mezi střílečky, to, oč v něm půjde, paradoxně nebude postřílení všech nepřátel, ani procházení jednoho levelu po druhém a odhalit tajemství příběhu, ale prostě přežít. Firestarter vás zavede do budoucnosti a seznámí vás se strojem, který - ještě než byl napaden zákeřným virem - poskytoval lidem zábavu. Nyní je to smrtonosná past pro všechny, kdo upadnou do jeho spárů. Každá jeho oběť bojuje o holý život ohrožovaný hordami krvelačných ozbrojených bestií. Masakrováním těchto nepřátel ale aspoň získáte bodíky potřebné ke zdokonalení své výstroje a výzbroje. Objevují se zde i různé artefakty, které vás obohatí o nějaké speciální schopnosti. Single-player je rozdělen do čtyř rozličných částí. každá z nich se skládá ze čtyř úrovní. Hra však bude vybavena také multiplayerem s originálními herními módy - Gang-vs-Gang, Human-vs-Monsters, Hunt, Slaughter.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • :-D

   :-D :-D jestli se nekomu tahle hra líbi ...:-D tak je to peknej dement. pac je to uplne mega trapna hra....:-D
   To radši Zapařim . . COD 5
   nebo GOTHIC 4

  • Sindri

   Lepší je Painkiller!!! Tohle je slabota.

  • teplouš

   tohle je vůbec nej.pařba na světě!!!Jako největší plus dávám,že na svou starost je to perfektní záležitost!:-)Doporučuji všem!:-)

  • Jack

   Nic moc

  • Poušip

   tohle je vůbec nej.pařba na světě!!!Jako největší plus dávám,že na svou starost je to perfektní záležitost!:-)Doporučuji všem!:-)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Firestarter!

Sledujte nás na instagramu