Football Manager 2024
PS5

1 149 1 499 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Fotbal, Manažerské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 58293
Hra také dostupná pro:  PC
 • Objevte nové způsoby vítězství ve hře Football Manager 2024, nejkomplexnějším vydání této série. Při honbě za fotbalovou slávou se pokrok nikdy nezastaví.

  FM24 je plný nových přídavků, které vám umožní ještě více se ponořit do hry a pozvedají váš herní zážitek díky vylepšením v oblasti nastavení, správy mužstva, budování týmu, Matchday a mnoha dalších funkcí

  Ať už jste typ manažera, který se rád žene za okamžitou slávou, nebo raději budujete klub od základů, čeká na vás dokonalá výzva. Zbrusu nová možnost importovat svou stávající kariéru z Football Manager 2023 vás zase dokonale připraví na to, abyste mohli pokračovat v dlouhodobých výpravách za slávou.
  Football Manager 2024
  VLASTNOSTI
  - vytvořte si vítězný přístup díky taktice, zapojte moderní systémy a špičkové poziční inovace, abyste dosáhli vítězství.
  fm24
  - ovládněte přestupový trh a využijte nové způsoby formování týmu, abyste vytvořili mužstvo schopné dosáhnout vašich cílů.
  fotbal manager 24
  - zvyšujte úroveň svých hráčů na tréninkovém hřišti, rozvíjejte mentalitu a týmovou práci potřebnou k tomu, abyste ze soupeřů udělali šampiony.
  24fm
  - sledujte, jak vaše taktické vize ožívají během zápasových dnů, kdy každý zápas povýšíte díky vylepšením pohybu míče a hráčů.
  footbal manager 2024
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Daniel 12

   Absolutně jsem zklamaný z téhle hry které vývojáři představily na ps5 bohužel hra neustále padá a k tomu když se spojité s podporou tak se k ničemu neodvolate arogantní jednání plus k tomu hrozně lehkomyslne jednání hodně tuhle hru nedoporučuji je totálně rozbitá a vývojářům je to jedno

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Football Manager 2024? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka
SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka
gamestory, ceskehry, hernihistorie
playstation5, playstationportal, ps5