Ford Street Racing
PC

149
Nákupem získáte 4 kredity
Štítky: Auta
 • V herní branži není větších odborníků přes automobily značky Ford než je britské studio Razorworks, které po třech dílech série Ford Racing s milionem prodaných kusů přináší titul Ford Street Racing. Hra vás zavede do ulic kalifornského města Los Angeles, podle nějž má vymodelováno 24 tratí s bohatými detaily. Peníze získané za vítězství v závodech využijete nejen k nákupu lepších vozů, ale také k opravě těch stávajících, jelikož Ford Street Racing bude narozdíl od posledních NFS obsahovat drasticky zdokonalené jízdní vlastnosti a hlavně realistický model poškození. V různých singleplayerových soutěžích či ligách a v multiplayeru (jen pro dva) čeká na zdemolování celkem 18 automobilů ze tří výkonnostních tříd.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • stuchly.pet@centrum.cz

   jaké má tenhle ford racing HW požadavky?

  • P1tr

   ja uz to mam asi tejden a je to fakt super!!!!rozhodne zapoarte,nejlepsi ford racing ze vsech a to tymovy ovaldani fakt super!!!

  • englik

   Jaké má ta hra požadavky?

  • Havlos

   Ja uz to pozitri budu met

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ford Street Racing!