Galactic Civilizations II: Ultimate Edition
PC

(3x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, Tahové
 • Napněte své strategické schopnosti na samou hranici! Zvítězíte, nebo prohrajete... V roce 2225 se už lidská touha po dobývání dotkla hvězd, a tak se rozhořely boje o hvězdné systémy. Aby si lidstvo podmanilo ostatní galaktické mocnosti, které ve vesmíru sledují své vlastní cíle, vrhlo do nadcházející války veškeré své zdroje. Hra Galactic Civilizations II je strategií, ve které napnete své schopnosti až na samou hranici. Je jen na vás, jaké důležité technologie vyvinete, jaký diplomatický přístup upřednostníte, který postup při kolonizování nových světů zvolíte a jak povedete válku... to vše rozhodne o vašem vítězství nebo porážce.
  Ultimate Edition obsahuje Galactic Civilizations II: Dread Lords a dvě rozšíření Dark Avatar a Twilight of the Arnor v jediné edici.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (14)

  • Apophis

   Lidi, čeština je dělána na verzi 1.9, takže na verzi 2.04 nemusí fungovat korektně!
   Pokud někde naleznete novou verzi češtiny, moje úprava by měla fungovat (nemění nic, co by se mezi verzemi lišilo), ale do té doby NEDOPORUČUJI UPDATOVAT HRU!!

   Pro plnou funkci hry hru vůbec neupdatujte a nechte jí na čisté instalaci.. Pokud nechcete hrát multiplayer, tak by vám to nemělo vadit - stejně tam zase tak velké změny nejsou..
   Pokud chcete hrát multiplayer, obávám se, že budete muset oželet češtinu minimálně do doby, než ji někdo updatuje také...

  • cobra30

   ve verzi 2.04 nejde čeština korektně pro Twilight místo napsaných názvu tam jsou prázná políčka ani názvy technologií nejsou je tam prázno. Pokud spustím puvodní hru nebo datadisk DarkAvatar tak čeština funguje

  • cobra30

   Taky vám ve verzi 2.04 nejde metaverze. Mě to vždy spadne.

  • ELKEDAK

   Jo to dělá ta potvůrka RaceConfig.xml v datadisku twilight.

  • Airbag

   Apophis> Diky, funguje to.

  • Apophis

   Neron: OK, svojí opravu češtiny jsem upnul na svůj server. Tady je odkaz:

   http://rfprop.com/apophis/Ostatni/GalcifCZ_Patch.rar

  • Neron

   V češtině je opravdu chyba.... Apophisi kdybys sem napsal kde ta chyba je nebo dal odkaz na stžení te opravy bylo by to lepší !

  • Apophis

   Čeština obsahuje chybu, která znemožňuje zahájení hry.. Chyba je však snadno dohledatelná a opravil jsem ji - pokud byste někdo měli zájem, napište mi na mail a já vám pošlu opravu (jedná se o pár kB)...

  • Apophis

   Mimochodem, tady je na to čeština:

   http://cestiny.idnes.cz/galactic-civilizations-ii-ultimate-edition-fej-/Hry.aspx?c=A091002_161647_bw-cestiny-hry_zel

   Sice jsem tuto češtinu ještě nezkoušel, ale hrál jsem předchozí verze češtiny (na Gold Edition) od tohoto autora a byly naprosto v pořádku (srovnatelné s komerečními češtinami)...

  • Tritonis

   Ověřeno, funguje na Windows 7 32 i 64-bit.

  • David

   Nejjednodušší způsob jak to ověřit je stáhnout si demoverzi (http://www.filefront.com/7008575/Galactic-Civilizations-II-Gold-Edition-Demo/ ) a nainstalovat si ji. Nicméně Stardock má tradičně velmi dlouhou dobu podpory svých titulů, žakže by mne velmi překvapilo, kdyby to nefungovalo. Našel jsem informaci o kompatibilitě s Windows Vista, takže Win 7 by neměl být problém. Ale vyzkoušení dema je tutovka.

  • jop

   pod Win 7 by to mělo jít, nevím jistě, ale na 90% to půjde

  • Izmalius

   Asi se sem nikdo nedivá, ale kdyby náhodou... hrajete to někdo pod Win 7? Vypadá to zajímavě, ale oficiálně to sedmičky nejspíš nepotporuje a já nechci vyhodit několik stovek a dát to na poličku.

  • David

   Koukám, že se na to nedá napsat recenze. Škoda. Tahle geniální kombinace tří her (doporučuji zkusit hrát jak základní hru, tak každý datadisk zvlášť) je prostě skvělá.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Pro fanoušky žánru vesmírných 4X nutnost, a pokud radši stavíte než dobýváte galaxie, dosyta se vyblbnete v editoru lodí.

Perfektně propracovaná tahová strategie s hromadou možností i nastavení s obrovskou znovuhratelností.

Tato hra je naprosto geniální.