Grand
PC

1 299
Nákupem získáte 26 kreditů
Štítky: FPS, Mafiánské
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11362
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Hra na DVD s českým manuálem a s CD s češtinou, pokud nechcete čekat, doporučujeme objednat si anglickou limitovanou verzi + češtinu, která je již v prodeji.

  Hra představí zbrusu novou hlavní postavu - Carla Johnsona. Příběh hry se odehrává na počátku 90.let, kdy se Carl po pěti letech vrací zpátky domů do Los Santos ve státě San Andreas. Los Santos je na první pohled ideálním městem pro filmové hvězdy a milionáře, ovšem za pozlátkem se skrývá tvrdá realita v podobě soupeřících gangů, drogových dealerů a zkorumpované policie. Carlova matka je za podivných okolností zavražděna, rodina jako taková se rozpadá a přátelé z dětství se topí v různých problémech. Aby toho nebylo málo, je Carl falešně obviněn z vraždy a nezbývá mu nic jiného než se vydat na cestu útěku, hledání pravdy a pomsty. Dějištěm hry se stane celé území státu San Andreas, ve kterém dominují tři velká města (Los Santos, San Fierro a Las Venturas). Coby další postavy se v GTA: San Andreas objeví třeba Carlův bratr Sweet Johnson nebo jeho sestra Kendall Johnsonová. Všichni tři ještě s dalšími přáteli (například Smoke, Ryder) mají patřit do tzv. Orange Grove Families Gangu, proti kterému - jak už to bývá - stojí jiná nepřátelská partička, zde pojmenovaná jako The Ballas. Významnými postavami se dále stanou dva zkorumpovaní poldové Eddie Pulaski a Frank Tenpenny a nemalou roli sehraje i člověk, který se vám bude v průběhu celého příběhu starat o dokonalý účes, jehož kvalitu pak svými poznámkami posoudí i obyčejní chodci na ulici :) Samozřejmostí se stane celá řada budov, do kterých budete moci vstoupit. Ve hře si budete moci dokonce koupit kasino, stát se jeho provozovateli a případně tak bohatnout (nebo chudnout) na hráčských vášních svých spoluobčanů. Z dalších zajímavých rysů hry můžeme vypíchnout možnost plavat či vylupovat domácnosti; nově přibude i použitelné jizdní kolo. Pokud jde o zbraně, můžete počítat s brokovnicí, uzinou nebo pistolí, všechny modely pochopitelně odpovídají době. Hra obsahuje CD s češtinou do hry.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Bobko

   Celkom dobre

  • Martin Schovanec

   Marcel Krupka a Vlasta Machovcová : objednejte si tedy anglickou verzi + cestina na CD, je jen o neco drazsi, ale uz nekolik mesicu v prodeji

  • Marcel Krupka

   Cekat do od kvetna do konce zari to je strasny.

  • Vlasta Machovcová

   Nejdřív v Červenci pak na konci Července potom 2. polovina Srpna a teď ještě v Září . No to je strašný .

  • Anonym

   no ale zas to neni zas tak spatny

  • vp

   je to pekna blbost

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Grand !

Sledujte nás na instagramu