Grand Theft Auto IV: The Complete Edition
X360

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Mafiánské, Xbox One kompatibilní
 • Dějištěm GTA IV se tak jako při zahájení každé etapy série opět stane fiktivní Liberty City - město volně inspirované New Yorkem, včetně jeho nepřehlédnutelných dominant a pamětihodností (Socha Svobody, náměstí Times Square, mrakodrap Empire State Building apod.). Co dnes znamená americký sen? Pro nově příchozího Nico Belice z Evropy je to víra, že unikne před svou minulostí. Pro jeho bratrance Romana je to vize, že mohou nalézt budoucnost v Liberty City, vstupní bráně do země příležitostí. Jakmile se dostanou do dluhů a jsou vtaženi do zločineckého podsvětí právními podvody, zloději a sociopaty, zjistí, že se realita od jejich snu velmi liší. Uvědomí si, že žijí ve městě, které uctívá peníze a postavení, a je rájem na zemi pro ty, kteří je vlastní a živou noční můrou pro ty, kteří ne. GTAIV nabídne úplně novou úroveň svobodné hratelnosti - máte mít na výběr mraky činností. Své kontakty budete moci zavolat mobilním telefonem, ale narozdíl od předešlých dílů už nebudete něčím poskokem, nýbrž se sami rozhodnete, jak trávit čas, jestli splníte nějaký úkol nebo zda ho hodíte za hlavu a rozejdete se s jeho zadavatelem.
  Hru lze hrát i na konzoli Xbox One díky zpětné kompatibilitě.

  COMPLETE EDITION OBSAHUJE
  - základní hru Grand Theft Auto IV
  - DLC The Lost and Damned
  - DLC The Ballad of Gay Tony

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • dilinja

   bude to nekdy dostupne?Rad bych si to u Vas objednal.

  • dilinja

   se kdyz tak vystrihne jedna pisnicka a je vymalovano

  • gev

   Teda doufam, ze to nakonec vyjde, kdyz jsou ted Rockstar zalovany za Episodes from Liberty City :-(

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Celkově je tak dojem z hraní GTA IV rozporuplnný. Na jednu stranu vám nabídne výborný příběh a mise. Po dohrání však zůstává pocit, že všechny předchozí GTA tituly nabídly něco nového a zde není nic kromě nové grafiky. Tomu kdo ještě nehrál doporučuji, ale mým nejoblíbenějším GTA titulem zůstává Vice City:).  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Grand Theft Auto IV: The Complete Edition!