Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
PS4

649
Nákupem získáte 3 Kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Mafiánské
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 39718
Hra také dostupná pro:  XBOX
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 150 Kč

nebo

 220 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Trojice legendárních GTA her v jednom balení a v kompletně vylepšené podobě. GTA III, Vice City a San Andreas nabídnou lepší nasvícení a počasí, textury ve vysokém rozlišení, hezčí prostředí, dohled do dálky a také upravené ovládání ve stylu moderního GTA V.

  GRAND THEFT AUTO III
  Vše začíná v Liberty City. Díky revoluční svobodě, kdy můžete jít kamkoliv a unést kohokoliv, se v Grand Theft Auto III ocitáte uprostřed zločineckého podsvětí, pokud si na to troufnete.

  Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
  GRAND THEFT AUTO: VICE CITY
  Vítejte v 80. letech. Z dekády dlouhých vlasů a pastelových obleků přichází příběh o vzestupu jednoho muže na vrchol zločineckého žebříčku. Grand Theft Auto se vrací s příběhem Tommyho Vercettiho o zradě a pomstě v neonovém tropickém městě plném přepychu a možností.

  201404_akce
  GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS
  Před pěti lety unikl Carl „CJ“ Johnson z chaosu Los Santos v San Andreas... z města, které rvaly na kusy problémy s gangy, drogami a korupcí. Nyní je začátek 90. let. CJ se musí vrátit domů - jeho matka byla zavražděna, jeho rodina se rozpadla a jeho přátelé z dětství se řítí do katastrofy. Po návratu do sousedství ho pár policistů obviní z vraždy, a tak se CJ musí vydat na cestu, která ho zavede napříč celým státem San Andreas, aby zachránil svou rodinu a ovládl ulice v pokračování série, která změnila všechno.

  Grand Theft Auto v
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Mel: Zdravím. určitě je to možné. Bohužel je Rockstar ohledně informování o GTA Trilogy hodně skoupí a nelze z něj získat žádnou konkrétní informaci.
   Původně bylo všude uvedeno, že žádná PS5 nativní verze hry není.

  • Mel

   Bohužel musím opravit co zde několikrát zaznělo. GTA Trilogie má nativní PS5 verzi, ale zdánlivě nevyjde krabičkově. Lze spekulovat, že PS4 disk umožní upgrade na digitální PS5 verzi, jak je toho u mnohých jiných PS4/PS5 her.

   Zdroj: Samotny PSN Store ktery obsahuje jak PS4, tak nativní PS5 verzi. Tedy nejen PS4 verzi na PS5 skrze zpětnou kompatibilitu, plus fůra videí od launche srovnávající performance PS4 verze na PS5 v rámci zpětně kompatibility s PS5 nativní verzí.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Filip: Zdravím, jak už padlo v odpovědi, PS5 nativní verze nebude. Ale samozřejmě na ní perfektně poběží PS4 verze.

  • Filip

   Dobrý den, bude disková verze pro PS5? Děkuji

  • Kwetus

   Dobrý den chci se zeptat jestli bude i krabicová verze na PS5. Děkuji za odpověď

  • Michal

   Dobrý den, bude ke hře nějaký tematický dárek, např. tričko? Děkuji za odpověď.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   RainMan: Zdravím, verze jsou úplně totožné. Hra nemá nativní PS5 verzi, ale samozřejmě pošlape skvěle v rámci zpětné kompatibility.

  • RainMan

   Zdravim :) vzhledem k tomu, ze PS4 digital verze hry je kompatibilni s PS5, je tomu tak i u krabicove verze? Mysleno tak, ze nebude krabicovka o neco "ochuzena" v pomeru k digitalni verzi, jestli je tato verze totozna s digitalni ktera vyjde za dva tydny. Dekuji

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu