GreedFall (PC DIGITAL)
DIGITAL

(1x)
989
Nákupem získáte 10 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Hra také dostupná pro:  XONEPS4
  • GreedFall je akční RPG odehrávající se v 17. století. Rajský ostrov byl objeven jednotkami kolonistů z mnoha rozličných národů, na ostrově vládne magie a příšery. Ocitáte se v roli neutrálního člověka, který nedávno dorazil na ostrov. Staňte se spojenci domorodých elfů obývajících celý ostrov, nebo kterékoli jiné cizí národnosti, která soupeří s ostatními o pokoření a kolonizaci nového světa. Po boku ostatních osadníků, žoldáky a lovců pokladů prozkoumejte odlehlý ostrov, na kterém jsou domorodci bránění nadpřirozenými bytostmi. Hra GreedFall je o soubojích, ale io diplomacii, podvodech a utajení. Vaše volby od těch nejzákladnějších až po důležitá politická rozhodnutí budou ovlivňovat vztahy mezi různými frakcemi, které jsou založeny na ostrově.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tahle hra, i přesto že vyšla teprve nedávno, je 10 let stará! Všechny herní mechaniky jsou příšerně zastaralé - v roce 2019 pro tohle není žádná omluva. Na první pohled vypadá grafické zpracování zajímavě, ale bohužel všechny lokace vypadají skoro stejně. S výjímkou bossů jsou ve hře jen 3 druhy nepřátel - lidi, netopíři a "medvědi". Soubojový systém je solidní, ale na rok 2019 je to dost slabota. Dialogy začnou po chvíli nudit a dostupná rozhodnutí za moc nestojí. Těm které zajímá příběh, bych doporučil najít na netu stručnou rekapitulaci a raději se vrátit k jinému RPG.