Guild Wars 2 - Preorder code
PC

(2x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Preorder zajistí : Vstup do hry o jeden den dříve před oficiálním spuštěním hry. Že se na vás dostane s plnou verzí hry.
  Zajistěte si svůj kus hry Guild Wars 2 již dnes díky preorderu a poznejte krásy a nebezpečí světa Tyria o den dříve, než ostatní hráči. Vytvořte svého originálního hrdinku či hrdinu, kteří ukáží novou budoucnost světu a jejichž jména se navždy zapíší do do historie.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Tento titul je skutečně titulem pro každého fanouška PvP.
bavilo vás Castle Siage v L2? Nebo snad Areny ve world of warcraft nebo třeba jen world pvp a náhodné zabíjení kolemjdoucích v AoC? Tato hra se do pvp koláče zakousla pěkně hluboko a pro každého fanouška pvp připravila něco úžasného, po prvních zkušenostech v pvp sem naprosto uchvácen tím jak dokonale tato hra je postavená a vybalancována jak vybrala to nejlepší a přidala kousek ze sebe.

Toto se nedá popsat slovy je třeba to zažít. Po těch dosavadních sračkách, které zahlcovali náš trh, jako byl Rift, SWTOR nebo TERA tu je konečně titul který něco nabízí něco svěžího akčního a s pořádnou dávkou obsahu a to i pro náročnější hráče.

A pokud i ve vašich žilách koluje pvp krev, tak neváhejte a kupte tuhle pecku, protože ta určitě nezklame.

Hra mě opravdu natchla a těším se na ni. Mám za sepou spoustu let MMO hraní a Guild Wars 2 nabízí to po čem jsem toužil už léta, jenže žádný DEV team neměl odvahu to udělat.