Guitar Hero III: Legends of Rock + kytara
PS2

(2x)
999
Nákupem získáte 30 kreditů
Štítky: Párty, Hudební
 • Značka Guitar Hero, slibující zajímavé hudební vyžití s kytarou v ruce se stala velmi oblíbenou. Nabídne o něco realističtější grafické ztvárnění, nová místa, kde se budete se svou skupinou moci prezentovat, větší a bohatší nabídku songů, nové multiplayerové módy. Také se počítá s obtížností, která bude oscilovat někde mezi prvním a druhým dílem, vizuálními modifikacemi obrazovek, pomáhajících vám s potřebnou instruktáží během hraní, či datumem vydání koncem tohoto roku. V rámci avizovaného hraní pro více hráčů se tohle číslo zastavuje na počtu dva, připravte se přitom jak na versus, tak co-op režim. Kooperativní snahy vás mohou provést vlastním, resp. unikátním kariérním módem, což má být zásadní změna oproti předchozí herní kapitole, neboli kariéra z pohledu jednoho hráče tu bude jinačí. Čemuž mají odpovídat i songy, se kterými se tu střetnete. Uvedené slovo se připomene i ve zbrusu novém a originálním Battle módu.
  Balení je včetně kytary.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • tryde

   Chtěl bych se zeptat, kdy zhruba bude tato hra dostupná protože v e-mailu jste psali 9.7 že dostupnost odhadujete na týdny. Teď už to je víc než 4 týdny a opouští mě optimismus že tuto hru uvidím do konce prázdnin. Prosím odepište.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Uderne kytarove riffy, rychla sola, tvrda muzika, chcete se stat rockovou hvezdou bez skutecne kytary? Neni problem, tahle hra to stoji.

Opravdu povedená hra ke které nepotřebujete ovladač protože se hra ovládá jen kytarou. Leváci si můžou kytaru otočit a v nastavení přehodit \"Lefty flip\". Hra která na dlouhlo pobaví. Nadchne i ty kteří hudbu příliš neposlouchají.