Guitar Hero III: Legends of Rock + kytara
PS3

1 699
Nákupem získáte 34 kreditů
Štítky: Párty, Hudební
 • Značka Guitar Hero, slibující zajímavé hudební vyžití s kytarou v ruce se stala velmi oblíbenou. Nabídne o něco realističtější grafické ztvárnění, nová místa, kde se budete se svou skupinou moci prezentovat, větší a bohatší nabídku songů, nové multiplayerové módy. Také se počítá s obtížností, která bude oscilovat někde mezi prvním a druhým dílem, vizuálními modifikacemi obrazovek, pomáhajících vám s potřebnou instruktáží během hraní, či datumem vydání koncem tohoto roku. V rámci avizovaného hraní pro více hráčů se tohle číslo zastavuje na počtu dva, připravte se přitom jak na versus, tak co-op režim. Kooperativní snahy vás mohou provést vlastním, resp. unikátním kariérním módem, což má být zásadní změna oproti předchozí herní kapitole, neboli kariéra z pohledu jednoho hráče tu bude jinačí. Čemuž mají odpovídat i songy, se kterými se tu střetnete. Uvedené slovo se připomene i ve zbrusu novém a originálním Battle módu a koneckonců má svůj význam i při důležitém povědomí, že Guitar Hero III budete konečně moci hrát online.
  Balení je včetně kytary.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Deadpool

   Dobry den, chci se zeptat jestli bezdratova kytara na PS2 je funkcni i na PS3

  • dave

   Dobry den , chci se zeptat jestli se kytara da pouzit, kdyz hraju na obracenou ruku.

  • Martin Schovanec

   Obsahuje i kytaru, viz. popisek zbozi.

  • miki

   Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, co vlastně toto balení obsahuje. Já totiž viděl v jiném obchodě cenu 3000 Kč., tak jsem trochu překvapený. Děkuji Vám předem za odpověď Michal

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Guitar Hero III: Legends of Rock + kytara!