Guitar Hero IV: World Tour + kytara
PS3

2 399
Nákupem získáte 48 kreditů
Štítky: Párty, Hudební
 • Čtvrtý díl v hlavní sérii hudebních her od Activision, který přinese nově hru na bicí a zpěv, Music studio pro vytváření a uploadování vlastních skladeb do GHTunes (ostatní hráči je pak mohou stahovat, nebo jen poslouchat), velké množství nových skladeb, Band mód s online podporou pro čtyři hráče a tradiční zpracování kytarové hry. Hra bude obsahovat editor vlastních skladeb a možnost jejich sdílení přes internet, pokud by vám tedy nestačily ty od skupin Van Halen, The Eagles, Linkin Park či Sublime. A proč čtyřka nese podtitul World Tour? Protože si to v ní konečně budou moci proti sobě rozdat dvě rockové skupiny z opačných koutů světa v novém online módu až pro osm lidí naráz.
  Balení obsahuje kytaru.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • horrigan

   kolik stoji samostatna kytara?

  • Sephiroth


   otazka: lze hrat pouze zpev, pouze kytara, pouze bubny, ruzne kombinace? nebo musi hrat jen kytara nebo vse najednou??? Rad bych si nekdy zahral jen na kytaru a jindy treba jen zabekal...lze to???

  • Elkedacion

   Crowen : Díky za odpověď.

  • Crowen

   Zdravim,
   nová kytara je méně hlučná, než její starší dvojče z GH3. Bohužel ale stále není úplně tichá, při hře na easy-medium to jde, ale při hře na hard-expert je stále slyšet, viz videa na youtube, kde lidi porovnávají hlučnost. Při hraní určitých písní na experta musí i tak člověk dost osolit hudbu aby nevnímal kytaru.. např krásné pasáže z Knighs of Cydonia od Muse (GH3) :(, ale i tak je to pecka :)

  • Elkedacion

   Mám dotaz na někoho kdo hru vlastní.
   Ještě ty klávesy kytary tak otřesně cvakají nebo už je to tiché jako třeba klávesy el. Piána.

  • vondrs

   tohle je uplně nej hra fakt doporučuju

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Guitar Hero IV: World Tour + kytara!