Guitar Hero: Metallica
X360

1 599
Nákupem získáte 32 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Párty, Hudební
 • Ve zbrusu novém přírůstku do rodiny her Guitar Hero, Guitar Hero Metallica, tě čeká nejen trhák Ride the Lightning, ale také 20 dalších parádních skladeb od hvězdy hudebního nebe, skupiny Metallica. Představ se světu jako Lars Ulrich, James Hetfield, Kirk Hammett nebo Robert Trujillo a vyzkoušej sílu a zručnost jedné z nejvýznamnějších kapel všech dob. Rozmlať kytaru, proraz bubny a kvílej do mikrofonu podle programu připraveného z 45 vypalovaček slavné skupiny Metallica a dalších hudebních legend tak, jak je osobně vybrali členové této skupiny. Takže se setkáš například s Alice In Chains, Foo Fighters či Queen. Fanouškové se budou moci vydovádět jako Metallica na místech, která připomínají impozantní přebaly alb skupiny, motivy jejich hudby i skutečná místa na Zemi. Staň se členem skupiny – Jako zcela nový rys hra Guitar Hero Metallica umožňuje fanouškům spojit se a mlátit do nástrojů jako světově proslulá metalová a rocková skupina Metallica, které se po celém světě podařilo prodat už více než 100 milionů alb. Staň se některou z legendárních postav metalu – Larsem Ulrichem, Jamesem Hetfieldem, Kirkem Hammettem nebo Robertem Trujillo, jejichž charakteristické pohyby zachycené technologií motion capture hráči umožní virtuálně prožít celou hloubku vystoupení skupiny Metallica.
  Jedná se pouze o hru bez příslušenství.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Daniel

   Cau treyi to mam odpovedi na tve otazky,muzes sehnavat na guitarherostore.com ale neradil bych ti to pac to nejde ale funguje to na jine verze guitar hero,jde o to jake verze guitar hero mas.

  • Trey

   Mam otázky,mam kytaru a chci si sehnat mikrofon ale nevim jakej a kde ho sehnat,za druhé,je tu možnost buď jenom zpívat nebo jenom hrát na kytaru?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Guitar Hero: Metallica!