Gunman Chronicles
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Gunman Chronicles Sci-fi 3D akční hra postavená na skvělém enginu ze hry Half-Life. Příběh hry se odehrává pět let po událostech z Half-Lifu a hlavní hrdina v něm na vzdálených planetách bojuje proti stejné rase agresivních mimozemšťanů, jež před lety napadla Zem. Setkáte se tedy s jiným prostředím, s jinými postavami, nepřáteli a zbraněmi, ale ve stejně skvělé grafice a se stejně kvalitní umělou inteligencí, která zajistila Half-Lifu mnoho titulů Hra roku.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Pavel

   Teda jak dlouho je tato hra zas skladem?No to je jedno,já ji mám už dávno z levných knich,tam ji měli z dovozu z Německa,asi za 200 kč.Naštěstí šlo aplikovat češtinu.

   K této hře můžu říct jediné,má nejlepší grafiku že všech her které jsou postaveny na původním Half-Life enginu,platí včetně nespočtu modifikací do HL1.Zároveň má Gunman Chronicles grafiku lehce vylepšenou díky jasnějším barvám,texturám a detailnějším modelům.Samotný příbšh této hry je v lecemž podobný původnímu Halfovi,ale ve všem ostaním se zas úplně odlišuje.A to díky zbraním,nepřátelům a dalším věcím.Sám mám dojem že je tato hra nedoceněnou klasikou,která je vlastně lepší než třeba takový datadisk Blue-Shift pro HL1.Kdo tuto hru ještě nehrál,tak ať to napraví,nebude zklamán.A to tato hra vyšla už kdysi,koncem roku 2000.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gunman Chronicles!