Gunship
PC

99
Nákupem získáte 2 kredity
Štítky: Vrtulníky
 • Moderní válečný simulátor, ve kterém jsou k dispozici nejdokonalejší současné bojové helikoptéry. Bojujte v samotném centru konfliktu a vraťte se ve zdraví zpět. Čekají vás náročné kampaně na bojištích ve východní části Evropy. Budete mít možnost létat se čtyřmi nejmodernějšími a nejničivějšími bojovými vrtulníky. Utkáte se s agresivními a inteligentními nepřátelskými jednotkami, ocitnete se v situacích za nepřátelskými liniemi, které vám připraví mnoho adrenalinových zážitků. Máte možnost hrát v akčním, vyváženém nebo simulačním modu, přesně podle vašich preferencí. Uchopte do rukou knipl nebo v roli střelce ovládejte zbraně. Máte možnost bojovat proti pozemním i vzdušným jednotkám v několika náročných kampaních, samostaných misích nebo v modu okamžitá akce. Gunship je skvělá zábava do které velmi lehce proniknete.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Venca

   Nedělám si iluze, že mi někdo odpoví, ale kdyby náhodou. Nevíte někdo, kdo tenhle simulátor hraje, jestli podporuje rozlišení 1280x1024 k vůli 19 LCD???

  • Oldpetr

   Zrovna s ním začínám, chybí mi čeština přímo ve hře.Louskám to se slovníkem:ovládání dobré,ale učení je složitější a dlouho vše trvá.

  • pheet

   za tuhle cenu je to super jeden z nejlepsich vrtulniku

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gunship!