Paleo Pines
PS5

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Farmaření, Dinosauři
Kód produktu: 56992
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 280 Kč

nebo

 350 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Vítejte na Paleo Pines, okouzlujícím ostrově známém svými přátelskými dinosaury, svéráznými obyvateli a tajemnou minulostí.

  Společně s Luckym vybudujte prosperující ranč, pomáhejte místním vesničanům, spřátelte se s roztomilými dinosaury a odhalte ztracenou historii ostrova, abyste si vybudovali útulné dinosauří útočiště.

  VYDEJTE SE NA VÝPRAVU ZA DINOSAURY
  Vydejte se na dobrodružnou výpravu se svým dinosauřím kamarádem Luckym. Ostatní parasaurolofové se ztratili a je na tobě a Luckym, abyste zjistili, kde se nacházejí. Postavte si nový domov, najděte si přátele a odhalte ztracenou historii ostrova.
  Paleo Pines
  VYTVOŘTE SI ÚTULNÉ ÚTOČIŠTĚ PRO DINOSAURY
  Během pátrání si na ostrově vybudujte svou domovskou základnu. Ovládněte umění dinochovu pěstováním plodin, obchodováním s obyvateli města a využitím pomoci svých dino kamarádů, abyste získali bohatou úrodu.
  Fae Farm
  OBJEVUJTE A PŘÁTELTE SE S DINOSAURY
  V divokých oblastech se potuluje sbírka drzých dinosaurů, kteří čekají na to, až se stanou vašimi přáteli i pomocníky na ranči. Přemluvte je flétnou, aby se přiblížili, napodobte jejich volání a pak zpečetěte dohodu chutným pamlskem a důvěryhodným čumákem!
  farma
  PROZKOUMEJTE OKOUZLUJÍCÍ KRAJINU
  V divočině Paleo Pines je toho spousta k prozkoumání, od rozkvetlých polí Veridian Valley po vysoké kaňony Ariacotta. Využijte každý den naplno tím, že se vydáte do bujné krajiny po celém ostrově, z nichž každá má své vlastní kouzlo, sbírkové předměty a dinosaury, které můžete objevovat.
  farming
  SPŘÁTELTE SE S KOMUNITOU
  Svérázné (ale přátelské!) obyvatelstvo ostrova se nemůže dočkat, až se s vámi setká a pomůže vám při vašem pátrání. Při průzkumu narazíte na nové postavy, z nichž každá má svůj vlastní příběh, úkoly, předměty nebo znalosti, o které se s vámi podělí, a drby, které si můžete vyměňovat.
  staveni
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Paleo Pines? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

helldivers2, gamingmeme, hernimeme
duna, dunepart2, dunacastdruha
vyprodej, nerd, merchandise
dragonsdogma, dragonsdogma2, darek
thelastofus, tlou, thelastofuspart1, thelastofusvinyl, gramofonovedesky, vinyly, boxset
finalfantasyVII, finalfantasyrebirth, finalfantasy