Half-Life 2 DVD verze
PC

1 599
Nákupem získáte 32 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11217
 • Příběh Half-Life 2 začíná o něco později než končí jednička, přímo na něj tedy nenavazuje. Gordon Freeman si tentokrát může alespoň v počátcích oddychnout, jeho služby pro Black Mesa, potažmo vládu skončily a místo toho se dal do kupy s Alyx (půvabná dcera vědce, jejíž matka byla zabita v první díle), za kterou ale nebude možné hrát. Osud je společně se zbytkem původního vědátorského týmu zavede do metropole pojmenované jako City 17 a postupně budete odhalovat i to, co jste celé ty roky mezi příběhy obou her dělali.Fiktivní City 17 má být stylizováno do role velkého města východní Evropy, ale s přítomností vlastní vlády. Ačkoliv vše vypadá ze začátku přímo idylicky, město je brzy napadeno ještě odpornějšími a zákeřnějšími mimozemšťany, než po kterých jste šli v jedničce. Zárukou dobrého příběhu může být to, že dějovou linii měl na starosti spisovatel Mark Laidlaw, tedy stejný člověk, který vymyslel dobrodružství v prvním Half-Life. Hra nabídne celkem dvanáct různých kapitol, rozdělených na menší části jako v prvním díle. Každá z těchto kapitol by měla průměrně zdatnému hráči zabrat okolo čtyř hodin. Celkově tedy máte nejméně 36 hodin herního času, což není vůbec málo a především - Half-Life 2 tak bude delší než její předchůdce. Děj hry se bude odehrávat jak v interiérech a ulicích města, tak i v rozlehlých venkovních prostranstvích.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Objednáním této hry u nás získáte ke hře češtinu ZDARMA na bonusovém CD (více informací o češtině).

  Jedná se o Standard DVD Edition (HL2 + CS: Source).

  Příběh Half-Life 2 začíná o něco později než končí jednička, přímo na něj tedy nenavazuje. Gordon Freeman si tentokrát může alespoň v počátcích oddychnout, jeho služby pro Black Mesa, potažmo vládu skončily a místo toho se dal do kupy s Alyx (půvabná dcera vědce, jejíž matka byla zabita v první díle), za kterou ale nebude možné hrát. Osud je společně se zbytkem původního vědátorského týmu zavede do metropole pojmenované jako City 17 a postupně budete odhalovat i to, co jste celé ty roky mezi příběhy obou her dělali.Fiktivní City 17 má být stylizováno do role velkého města východní Evropy, ale s přítomností vlastní vlády. Ačkoliv vše vypadá ze začátku přímo idylicky, město je brzy napadeno ještě odpornějšími a zákeřnějšími mimozemšťany, než po kterých jste šli v jedničce. Zárukou dobrého příběhu může být to, že dějovou linii měl na starosti spisovatel Mark Laidlaw, tedy stejný člověk, který vymyslel dobrodružství v prvním Half-Life. Hra nabídne celkem dvanáct různých kapitol, rozdělených na menší části jako v prvním díle. Každá z těchto kapitol by měla průměrně zdatnému hráči zabrat okolo čtyř hodin. Celkově tedy máte nejméně 36 hodin herního času, což není vůbec málo a především - Half-Life 2 tak bude delší než její předchůdce. Děj hry se bude odehrávat jak v interiérech a ulicích města, tak i v rozlehlých venkovních prostranstvích.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Anonym

   ADcrackre reknu ti to takhle mam ten samej problem ze steamem a me to taky pise dublicate code a vim proc je to jednoduchy kazdej cd-key k hl2. nebo k css plati jenom 90 dni jedine musis si poridit nejakej program na stahovani cd-keyu atd. a stahnout to ber to pisitivne nejses v tom sam!!!

  • Poskok

   Prosim vás. mam malej problem, možna velkej. už jsem měl nainstalenej steam i CS 1.6 Zjistych duvodu jsem musel odinstalit a neměl jsem zálohu. nevim jak to mam sprovoznit, když se nedokažu přihlásit. mužete někdo poradit pls?

  • Lpj

   Prosim vas da se nechat zmenit heslo kdyz sem zapomel heslo a mam cdkey a atd?

  • ADcracker

   Source :-)

  • ADcracker

   Jo a mam CS:Sorce DVD

  • ADcracker

   Viz-HI_TEK , ja mam podobnej problem , ale po druhe instalaci jsem to rozjel v pohode, ale behem mesice jsem se nemohl prihlasit na steam, prej mam spatne heslo a muj ucet ani neni a jeste mam "duplicate CD key"????Co to sakra jee??Jsem MEGA NASRANEJ!!Nevím jak to resit??Vytvoril jsem novej ucet,ale to nepomohlo!!Mam "duplicate CD key"??Tak poradte PLS:-((

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Half-Life 2 DVD verze!

Sledujte nás na instagramu