Harbinger
PC

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, Pseudo
 • Na naše obrazovky se vrací duch Diabla, ovšem ve zcela jiné a nečekané podobě. Jmenuje se Harbinger a jeho děj je posazený do velmi vzdálené budoucnosti. Popravdě řečeno, Harbinger příběhem ani postavami Diabla vůbec nepřipomíná, ale je to především herní styl a několik dalších prvků, ve kterých jsou si tato generačně vzdálená díla značně podobná. Základem je isometrické RPG. Na svoji postavu tedy hledíte zeshora a ovládáte ji především myší. Na počátku hry máte na výběr mezi třemi postavami. První je člověk, který vlastně představuje nejlehčí obtížnost hry, následuje gladiátor - cyborg a poslední postavou je záhadná Culibine, poslední ze své rasy. Každá postava má svá specifika, což se, kromě vzhledu obrazovky, odráží především v použitelném zbraňovém arzenálu. Stejně jako v Diablu, i zde získáváte svoji výbavu od poražených nepřátel, v různých zásuvkách či kontejnerech, nebo ji můžete nakoupit či prodat u obchodníka. Ten je zde pouze jeden a jmenuje se Ona. Ona je muž, ovšem není to člověk. Je to taková veselá rasa, která miluje peníze. Peníze jsou Uan a Ona miluje Uan. I zde platí Diablovské pravidlo, že prodáte téměř vše, ale nakoupíte málo, protože ty nejlepší kousky vybojujete nebo najdete. Takže už tak od třetiny hry máte Uanů přehršel a nevíte co s nimi. Každá zbraň se vyznačuje mnoha různými prvky. Základem jsou rozdílné typy výstřelů, které dokáže produkovat. Jde především o plazmu, elektrický impuls a elektromagnetický impuls (EMP). Dále tu je toxický či narkotický útok, korozívní, trhavý a materiál rozkládající útok. Každý z nich má různé účinky na různé nepřátele, kterých tu je rovněž nezanedbatelné množství druhů. Tak např. na hmyz velmi dobře účinkuje elektrický výboj, na cyborgy použijete EMP a plasmou udoláte asi většinu nepřátel, i když to někdy trvá déle, než kdybyste použili specifičtější typ útoku.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Garry

   poradte tak mam si ju kupit nebo ne?

  • Bratranec

   Ja sem to dohral za Gladiatora,je to docela dobry,ale ke konci uz me to teda moc nebavilo,na Diablo to rozhodne nema.
   Jo a vubec se mi nelibilo,ze vsechny predmety vlastnej patrej do jedny kategorie a nejsou rozdeleny treba jak v Diablu.

  • Anonym

   Jeto dobrá hra jak diablo.

  • JaY

   Cool hra , sice daleko za Diablo II ale přesto je to výborná hra , mám rád sci-fi hry jako třeba (řekl bych tak napůl sci-fi) Fallout ,
   njn vřele doporučuju , za tu cenu ;)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Harbinger je co se hratelnosti týče jedno z nejlepších Post apokaliptiykých RPG. To myslím mluví za vše. I když je mírně nedoceněný...

Pokud jste dohráli všechny klony Diabla a chcete víc, tak je tato hra jasnou volbou. Bohužel dokonalosti Diabla má tato hra daleko.