Helldorado: Conspiracy
PC

(2x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Taktické
 • Samostatně hratelné pokračování westernové akční 3D RTS Desperados 2: Coopers Revenge, které sice nepřinese nic zásadně nového, co se koncepce hry týče, ale nabízí spoustu nových drobností, které i znalce původní hry určitě potěší. Předně je k dispozici celá řada nových lokací a misí včetně přepadení vlaku, návštěvy New Orleans, krvavého soumraku v Santa Fé a podobně. Dále čekejte vylepšenou AI a tradiční tři úrovně obtížnosti. Každý z hrdinů dostane do vínku 4 nové individuální schopnosti i kombo akce. Vylepšení potkalo také Quick Action prvek a zbrusu nový je i systém poskytující analýzu situace na základě schopností hráče. Zřejmě největší novinkou je však Movie mód, který zájemcům poslouží pro natáčení vlastních western filmečků.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Luky

   Mno,to by mě tky zajímalo,rozhodl jsm se si ji koupit,tak nechci žadnou chybnou..:(

  • Mikesz

   Stáhl jsem francouzské demo a mám s ním problém. Instalace proběhla úspěšně, avšak při spuštění se mi hra přepne na černou obrazovku (občas se dostanu i na obrazovku s třemi odstavci a tlačítky ANO NE) a pak hra spadne do Windows. Bude plná hra vyladěnější? (BTW, dvakrát už jsem se do hry dostal, ale to tak na 20-tý pokus hru spustit)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

další skvělý desperados-mohli v této sérii ještě pokračovat

Totálně nulový marketing. Výrobci asi investovali vše do D2, která u hráčů dopadla katastrofálně. Tahle hra by to mohla zachránit, ale jak? Když se o ni nedozvíte jinak, než když o ni náhodou v zakopnete v obchodě.