INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Herní myš Genesis Xenon 330
PC

379
Nákupem získáte 4 kredity
Lokalizace: Angličtina
Herní předměty: Myš
 • Software: Ano
  Dobrá herní myš by měla být vybavena nadstandardními vlastnostmi mezi, které patří: zvýšena odolnost, funkčnost, komfort používaní, precizní sensor a hlavně moderní vzhled. Herní myš Genesis Xenon 330 je určitě dobrou volbou pro každého, kdo si potrpí na všechny tyto vlastnosti. Tento model myši je nacpaný spousta užitečnými funkcemi, které splní očekávání i náročnějších hráčů. Každý opravdový hráč určitě docení její pokročilý software, RGB podsvícení, 7 programovatelných tlačítek, jak i ergonomický tvar.  PRECIZNÍ HERNÍ SNÍMAČ
  Myš Xenon 330 je vybavena precizním optickým snímačem PAW3212 s maximálním rozlišením 4000 DPI, který si svou spolehlivostí získal srdce mnoha hráčů. DPI rozlišení lze měnit za chodu v 6 úrovních pomocí tlačítka DPI. Myš obsahuje 2 tlačítka v horní části DPI + a DPI-, kde do jednoho z nich si můžete nastavit například funkci přepínání mezi 3 profily, což znamená, že si uživatel může do každého z nich uložit libovolné nastavení a přecházet mezi profily jediným zmáčknutím tlačítka, bez přerušování hry.

  POKROČILÝ SOFTWARE
  Součástí herní myši Xenon 330 je pokročilý software s editorem maker a profilů, který umožňuje naprogramovat velké množství funkci a přizpůsobit myš svým požadavkům. Díky vestavěné paměti si myš dokáže zapamatovat všechny nastavení i v případu připojení myši do jiného počítače.  RGB PODSVÍCENÍ
  Pokročilý software nabízí také možnost nastavení 11 režimů podsvícení, kde některé režimy poskytují možnost výběru z palety RGB - 16 milionů barev. Navíc myš obsahuje speciální tlačítko umístěné v spodní části, které umožnuje změnu režimu podsvícení jediným kliknutím bez nutnosti použití softwaru.

  RYCHLÁ ODEZVA
  Rychlá odezva myši 2 ms zaručuje, že myš bez mrknutí oka bleskurychlé vykoná každý povel i při těch nejrychlejších změnách pohybu, nebo zmáčknutí spouště.

  ODOLNOST A ERGONOMIE
  Každá opravdová herní myš musí mýt zvýšenou odolnost na náročnější používání. Tak jako každá myš Genesis i Xenon 330 je vyrobena z vysoce kvalitních komponentů, co potvrzují spínače hlavních tlačítek o živostnosti až 10 miliónů kliků. Navíc tělo myši je ergonomicky tvarované tak, aby zajistila pevné uchopení a maximální pohodlí během dlouho hodinového používání. Většina uživatelů určitě docení speciální podpěrku na levým boku myši určenou pro palec, díky čemuž se palec neotírá po podložce a používaní je ještě komfortnější.  VLASTNOSTI
  - precizní optický sensor z rozlišením 4000 DPI
  - herní software s editorem maker a profilů
  - spínače hlavních tlačítek z životností až 10 mil. kliků
  - RGB podsvícení
  - vestavěná paměť
  - 7 programovatelných tlačítek
  - ergonomický tvar

  SPECIFIKACE
  Počet tlačítek: 7
  Počet programovatelných tlačítek: 7
  Snímač: Optický, PAW 3212
  Rozlišení: 500 - 4000 DPI
  Snímkování: 500 Hz
  Odezva: 1 ms
  Maximální rychlost zpracování dat: 4000 FPS
  Maximální zrychlení: 10G
  Rychlost: 30 ips
  Konektor: USB 2.0
  Délka kabelu: 180 cm
  Komunikace: Kabelová
  Podporované operační systémy: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Linux, Android
  Další funkce: Plug & Play
  Šířka: 75 mm
  Výška: 41 mm
  Délka: 124 mm
  Hmotnost myši: 90g
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Herní myš Genesis Xenon 330!