Herní myš Razer Copperhead 2000 dpi + Gothic 3
PC

(3x)
1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
Štítky: FPS, Fantasy
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12511
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Skvělá nabídka. Kupte profi herní myš myš Razer Copperhead 2000 dpi ChaosGreen (běžně jen ta myš stojí 2000 Kč) a hru Gothic 3 v češtině dostanete ZDARMA. Myš má rozlišení 2000 DPI, 32MB Onboard Memory, 7 programovatelných ultra vekých protiskluzových tlačítek s okamžitou odezvou 16-bitový přenos, rychlost reakce 1ms, ergonomický tvar a mnoho dalšího.

  Hráli-li jste předchozí díly této již kultovní fantasy RPG série, podařilo se vám bezpochyby zachránit svůj ostrov před silami zla. Tentokrát zamíříte na pevninu, kde se lidstvo momentálně potýká s invazí orků a jejich zotročujícími praktikami. Na severu i na jihu je ještě pár svobodných osad a v lesích se skrývají rebelové. Ti všichni vám mohou pomoci zemi osvobodit, tedy pokud nemáte v úmyslu se přidat na stranu orků. Na východě a západě moře, na severu a jihu pohoří - to je rámec světa, v němž bude náš hrdna slídit po dobrodružství. Země se skládá ze tří zón: Uprostřed je Myrtana, středověká říše, zelená a šťavnatá a vařící se konflikty. Nad ní leží Nordmar, ledový kraj, kde vládnou štiplavé mrazy a nebezpečné sněhové bestie. Na jihu se rozkládá žhavá poušť Varant, na jejímž kraji se tisknou malé osady a v jejímž středu blednou v mohutných ruinách kosti dobrodruhů. Pochybná spojení vládnou nad baldachýny obchodních stánků, v komorních klecích nabízejí překupníci s otroky své oběti k prodeji. Každá oblast má vlastní populaci tvorů, včetně nějakého hlavního, který stojí na špici potravního řetězce. V lesích loví smečky vlků, přes travní stepi táhnou stáda, která mají na hráče reagovat a při ohrožení zaútočit nebo panicky utéci. Hra má oproti svým předchůdcům nabídnout 3x větší herní plochu, absenci loadování při přechodu mezi lokacemi, šest guild, staré známé postavy, ještě poutavější příběh, přes 1000 odlišných NPC, několik možných závěrů, boj s dvěma meči nebo štítem, hudbu nahranou Bochumským symfonickém orchestrem, překopané ovládání (někým nenáviděné v minulých dílech), které se nyní zaměří více na používání myši. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • rytmo

   pocujte ake su min. poziadavky na gothic 3???

  • Razer

   nebylo by lepší dát tam modrou verzi Copperheadu? Ta zelená je taková divná ... asi hodně kusů a modré jsou vyprodané :P

  • roflik

   dávám přednost Logitech G5 (raději), přesto má tuto myšku bratr xP

  • Michal Kracík

   Mám myš Copperhead i hru Gothic 3, obě jsou super ale kombinace to je divná. Bojový systém v Gothic 3 vyžaduje mlátit do obou tlačítek myši co to jde, tak pozor ať si v zápalu boje nezničíte takhle drahou myš :-)

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Gothic 3 je bohužel jen dobrý. Ale podívejme se na to i z té lepší stránky. Díky tomu, že se G3 úplně nepovedl tu budeme mít nakonec minimálně hned 2 RPG Gothic 4 a Risen.

Skvělá kombinace této skvělé hry a myši doporučuji si spíš objednat tohle než jen samotný Gothic

gothic 3 by byl urcite zdaleka lepsi, jestlize by se mu vyvojari venovali o nejakou tu dobu dele. nehlede na to je gothic 3 velice chytlava hra. pokud jste hrali predchozi dily je pro vas nutnosti..

Sledujte nás na instagramu