History Channel: Battle for the Pacific
PC

(3x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Světová válka
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  FPS střílečka jejíž děj bude zasazen do období druhé světové války, kterou si projdete v kůži amerického vojáka. Z přízviska Battle for the Pacific je zřejmé, kde se bude bojovat. Ano, s jedním z řadových amerických vojáků se zúčastníte války proti Japoncům v Pacifiku, avšak na samotný Pearl Harbor se nepodíváte. Budete odvracet tvrdé útoky při vylodění Japonců na Wake Islandu, získávat ztracená území zpět na Filipínách, obsadíte strategický ostrov Guadalcanal a skončíte slavnou scénou šesti amerických vojáků zdvihajících americkou vlajku na vrcholku kopce Suribachi, který byl za války bezesporu nejdůležitějším bodem ostrova Iwo Jima. Základní stavebním kamenem hry je samozřejmě čistokrevná akce z pohledu vlastních očí. Na začátku jste vhozeni rovnou do zákopu při obraně proti Japonské ofenzívě. Než se stačíte rozkoukat, už sháníte chybějící části do rozbitého rádia.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Elite

   Jediné pozitivum této hry je dobrá grafika a neskriptované pády nepřátel. Jinak je to bída. Hrozně lineární, dokola se opakující hudba, AI mizerná. Připomíná to COD1 v novém kabátku. A cena je více než přemrštěná - za tohle 899?! No OMG :D. Za tu cenu koupíte lepší hry, než tuto. Tahle za to nestojí.

  • KAPOš

   AKE SU POZIADAVKY K SPUSTENI
   U

  • Cliff

   já to hrál a je to totální blbost.

  • Yeah<<

   No nemuselo by to bejt špatný, ale jak už tu je zmínění, vypadá to nedodělaně...

  • Narmer

   taky si myslím, shadery a podobné detaily a efekty tam zřejmě jsou hojně, ale jinak to vypadá nedodělaně, a možná i zastarale, ale třeba se mýlím, jen to zkusit :)

  • no teda

   ty obrazky mě moc nenachli tak si počkám aš bude stát 299,- pak jí asi vezmu

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Tato hra z druhé světové na pár hodin zabaví, ale opravdu jen na pár a to nejen kvůli stereotypu, ale kvůli všemu, co jsem vypsal v záporech. Cena je přemrštěná a to i na konzole. Za koupi to opravdu nestojí...

No ta cena je podlemě trochu přehnaná dal bych zaní maximálně 500 kč! Je to dobrá hra ale za takou cenu bych sehnal lepší.

Kdyby tato hra stala 299kc tak by to byla skvela budgetovka. Bungetovka to sice je, ale prodava se za stejnou cenu jako dnesni herni pecky. Sice dobra hra, ale za tu cenu sezenete mnohem lepsi