Hobo: Tough Life - Sběratelská edice
PC

1 599
Nákupem získáte 48 kreditů
Lokalizace: Angličtina, Česká lokalizace
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Open-world, Příběhové
Kód produktu: 36795
 • Vítejte v Praslavi – chladném středoevropském městě, které se s přicházející zimou stává ještě chladnějším. Praslav se zotavuje z desetiletí strávených v područí komunistického režimu a období politického neklidu, jenž následoval po skončení Studené války. Přestože většina obyvatel s nadějí očekávala příchod kapitalismu a demokracie, byli i tací, kteří se novému socio-ekonomickému klimatu přizpůsobit nedokázali. Než se nadáli, ocitli se na ulici bez střechy nad hlavou. Vy jste jedním z těchto lidí. Česká hra od Perun Interactive se dočkává své fyzické kopie!
  SBĚRATELSKÁ EDICE OBSAHUJE
  - speciální krabicovou verzi se Steam klíčem s českými titulky a zvuky
  - Soundtrack na CD
  - papírovou mapu
  - DLC Soundtrack & Wallpapers
  - zmijovku české výroby
  - gravírovanou placatku

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG

  KOMPLEXNÍ MECHANIKY PŘEŽITÍ

  Dávejte pozor na své potřeby a další proměnné, které spolu realisticky interagují – zůstat v suchu, v teple a sytý nebude Vaší jedinou starostí. Špatná hygiena a špinavé oblečení produkují zápach, nízké teploty zvyšují riziko onemocnění, a každý kousek pozřené potravy musí taky někdy vyjít ven.

  Hobo: Tough Life - Sběratelská edice
  SOUBOJE A SYSTÉM KRIMINALITY
  Jak daleko budete ochotni zajít, abyste přežili? Vybírejte kapsy kolemjdoucích, vloupejte se do budov, a spolčujte se s rozličnými kriminálními živly. Když to bude nutné, vezměte si, co potřebujete, silou. Nejste však akční hrdina. Dobře promýšlejte své činy, neboť následky jsou často vážné a zisky jen málokdy převažují rizika.

  Hobo Tough Life
  ZIMA SE BLÍŽÍ
  Zbývá Vám pouze posledních pár dnů podzimu, využijte je tedy moudře. Schraňujte zásoby, vybavení a materiály, které Vám pomohou v přežití nejkrutějšího ročního období. Počasí lze jen stěží předvídat, ale jedno je jisté – každý další den je chladnější než ten předešlý. S trochou štěstí se třeba i dočkáte jara. Pamatujte ale, že štěstěna přeje připraveným.

  perun interactive
  OBSÁHLÝ PŘÍBĚH
  Na rozdíl od ostatních survival her je jedním z pilířů Hobo: Tough Life poutavý narativ. Zažijte desítky příběhů inspirovaných skutečnými lidmi a událostmi. Plňte questy, potkejte zajímavé postavy, získejte si důvěru ostatních, udělejte si spojence i nepřátele, připojte se k různým frakcím, a najděte své místo v praslavských ulicích.

  simulátor bezdomovectví
  BEZ DOMOVA, ALE NE BEZ NADĚJE
  Možná na Vás večer nečeká vyhřátý byt, ale stejně tak nemusíte spát na lavičkách v parku. Najděte vhodné místo a dejte se do práce. Postavte zdi a přístřešky, které Vás ochrání před nepřízní počasí. Sbírejte nábytek, dekorace a jiné podivuhodnosti. Vybudujte si skutečně Váš vlastní úkryt.

  hobo rpg
  NEJSTE NA TO SAMI
  Je přežívání o samotě příliš náročné? Pozvěte si někoho na pomoc. Hra podporuje online co-op pro až 4 hráče. Hrajte sami, s přáteli, nebo i s úplnými cizinci. Spojte se, sbírejte zdroje, postavte slum a společně přežijte zimu.

  rpg hobo
  UCHOPTE VLÁDU
  Už více než deset let se nenašel nikdo, kdo by bezdomovecké party spojil dohromady. Trůn krále bezdomovců zel prázdnotou už příliš dlouho. Kdo si dokáže vydobýt dostatek úcty a ukáže, že je hoden vést komunitu bezdomovců? Budete to Vy?

  bezdomovec rpg
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Jormy

   Dívám, se ze to pěkně nadračku.

  • Olgojchorchloj

   Objednáno, jenom mě zajímá jestli ty česky ''zvuky'' znamená dabing.
   Jakože doufám že mi lidi budou nadávat do za*****ho Váguse a ne do F*****g Scum :D

  • Corvus

   Naprosto vynikající nápad. Objednáno.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Brasikona: Tak ještě že jsou v edici tak praktické bonusy :)

  • Brasikona

   Díky, kvůli tomuhle kupu skončím pod mostem... :))

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hobo: Tough Life - Sběratelská edice!

Sledujte nás na instagramu