House Flipper - Pets Edition
PS4

999
Nákupem získáte 40 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Budovatelské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 55668
 • House Flipper vám nabízí jedinečnou příležitost proměnit se v jednočlennou pracovní četu specializující se na renovace nemovitostí. Kupujte, opravujte a přestavujte zchátralé domy, abyste jim vdechli nový život, a pak je se ziskem prodávejte!

  House Flipper - Pets Edition obsahuje základní hru a DLC Pets, přinášející spoustu domácích mazlíčků i množství dalšího obsahu.

  NENÍ NA CO ČEKAT
  Popadněte palici a začněte bourat zdi! Zbavte se skleněných střepů, odpadků i zbylého nábytku a připravte dům na kompletní proměnu. Je jenom na vás, jestli splníte všechny požadavky potenciálních kupců, nebo si raději vytvoříte útulnou kancelář, ze které budete moct dál rozvíjet svoje podnikání.
  House Flipper - Pets Edition
  NA PRÁCI NEJSTE NAŠTĚSTÍ SAMI
  K ruce vám je celá paleta vašich nejvěrnějších nástrojů! S pomocí malířského válečku, čističe oken, štukatérského náčiní, mopu, bourací palice a samozřejmě i špičkového tabletu se nebudete muset obávat žádné rekonstrukce. Jejich používáním navíc získáváte zkušenostní body, které můžete následně využít k vylepšování jednotlivých nástrojů nebo ke zdokonalování svých dovedností, což vám vaši práci ještě víc zpříjemní.
  House Flipper
  ZVÍŘECÍ KAMARÁDI
  S DLC Pets si pak můžete pro svoje renovace najít dokonalého zvířecího parťáka. Bude to Azor, Ťapka nebo snad Bára? Je jenom na vás, jak se bude váš adoptivní společník jmenovat. Ujměte se rozkošného zvířecího mazlíčka a společně se pusťte do renovací domů v nové útulné venkovské oblasti plné přátelských postav!
  Pets Edition
  - vydělejte si na svou první nemovitost plněním pracovních zakázek od místních obyvatel
  - uklízejte, malujte zdi, instalujte vybavení nebo jim rovnou zařiďte celé bydlení. Za nastřádané peníze si pak pořiďte vlastní dům
  - kupujte zchátralé nemovitosti, vdechujte jim nový život, zařizujte je podle přání potenciálních kupců a nakonec je se ziskem prodávejte
  - najděte ve své zrekonstruované nemovitosti místo pro někoho výjimečného! S DLC Pets se můžete starat o roztomilého zvířecího společníka a prožívat s ním spoustu báječných okamžiků
  - bez ohledu na to, jestli chcete vybudovat domov svých snů, pomáhat ostatním s jejich renovacemi, strávit příjemné chvíle ve společnosti svého zvířecího mazlíčka nebo prostě jen rozbít pár zdí, House Flipper je vám k službám!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   5825: Děkujeme za upozornění, chybku jsme napravili. Hra opravdu na konzolích nemá češtinu.

  • 5825

   Pozor na to. Ani základní hra na konzolích neobsahuje české titulky ve hře.

 • Recenze (0)

  Koupili jste si House Flipper - Pets Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

bazarovehry, videohry
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy