Hunters Trophy 2 - America (PC) DIGITAL
Digital

249
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 6081
 • Tři herní režimy: Lovecká sezóna: Získávejte nové lovecké licence a odemykejte nové dovednosti. Střelnice: Trénujte na asfaltových holubech, střílení kachen, na statických nebo pohybujících se cílech a porovnávejte vaše výsledky s vašimi přáteli. Víkendový lov: Prozkoumejte lovecké oblasti podle vašeho výběru a zúčastněte se různých aktivit (používání loveckých skrýší, střílení ve skoku, pronásledování...). Pět prostředí: Močály v Kentucky, pláně Colorada, hory na Aljašce, jezera ve Wyoming, lesy v Albertě. Více než 20 různých typů cílů: los, medvěd hnědý, kojot, mýval, divoký krocan, divoké prase, pásovec... Tři fáze lovu: stopování, pronásledování a odstřel Vyberte si ze 3 loveckých psů s rozdílným chováním a hrajte za ně během stopovací fáze. Přes 30 různých loveckých výprav. 10 odemykatelných zbraní. Obdivujte vaše úspěchy v místnosti s trofejemi.

  Zažijte skutečné vzrušení z lovu! Kompletnější, zábavnější a realističtější než kdy dřív! Série Hunting Challenge si získala reputaci nejlepší lovecké simulace na konzolích.

   

  Realistické chování zvířat, různá prostředí, zbraně, zvířata, lovecké výpravy, vybavení a odemykatelné schopnosti, online žebříčky, trénink střílení na statické i pohyblivé cíle... všechno tohle dohromady nabízí unikátní herní zážitek, který potěší zkušené hráče, nováčky i hráče hledající něco nového.

   

  Hlavní vlastnosti:

  Tři herní režimy: Lovecká sezóna: Získávejte nové lovecké licence a odemykejte nové dovednosti. Střelnice: Trénujte na asfaltových holubech, střílení kachen, na statických nebo pohybujících se cílech a porovnávejte vaše výsledky s vašimi přáteli. Víkendový lov: Prozkoumejte lovecké oblasti podle vašeho výběru a zúčastněte se různých aktivit (používání loveckých skrýší, střílení ve skoku, pronásledování...). Pět prostředí: Močály v Kentucky, pláně Colorada, hory na Aljašce, jezera ve Wyoming, lesy v Albertě. Více než 20 různých typů cílů: los, medvěd hnědý, kojot, mýval, divoký krocan, divoké prase, pásovec... Tři fáze lovu: stopování, pronásledování a odstřel Vyberte si ze 3 loveckých psů s rozdílným chováním a hrajte za ně během stopovací fáze. Přes 30 různých loveckých výprav. 10 odemykatelných zbraní. Obdivujte vaše úspěchy v místnosti s trofejemi.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium
papirovydum, lecasadepapel, moneyheist, vinyl, vinylovedesky
duna, dunepartii, arrakis, koreni, spicemustflow, korenimusiproudit
zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky