STAR WARS Jedi Knight: Dark Forces II
DIGITAL

132
Nákupem získáte 2 kredity

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Arkáda, Sci-Fi, Star Wars
 • Zneužijete svůj Jedijský výcvik a začátečnické schopnosti a stanete se zástupcem zla Budete používat schopnosti temné strany Síly: uchopení, hod pomocí Síly, blesky a destrukci

  Hra Dark Forces™ nastavila standard akčních her z pohledu první osoby ze světa Star Wars®. Jedi Knight: Dark Forces II nyní pokračuje tam, kde cenami ověnčená hra skončila...a to s více funkcemi a palebnou silou v oslnivé 3D grafice. Jako Kyle Katarn musíte získat světelný meč a naučit se používat Sílu, abyste se mohl stát rytířem Jedi. Utkejte se se starými známými nepřáteli... Greedem, Booskem, stormtroopery. A jsou tu i noví nepřátelé... sedm temných Jediů, kteří plánují ovládnout moc pradávného pohřebiště a využít ho k nezměrnému zlu. Tak se vzmužte, váš arzenál, který čítá 10 zbraní a 12 schopností Síly, je něco, s čím musejí nepřátelé počítat.

  Hra pro jednoho i více hráčů přes modem, síť nebo Internet. 9 multiplayerových úrovní Zbrusu nové realistické 3D prostředí s téměř živými 3D postavami v 21 dech beroucích úrovních Střetněte se se sedmi temnými Jedii, každý z nich ovládá unikátní schopnosti Kompatibilní s mnoha 3D grafickými kartami Intenzivní Star Wars akce v zcela novém příběhu, který je plný nebezpečí a dobrodružství – dáte se rychlou a snadnou cestou jako kdysi Darth Vader nebo zvolíte trpělivou cestu a stanete se rytířem Jedi?

  Pokud si zvolíte světlou stranu:

  Vycvičíte se a stanete se rytířem Jedi – ovládněte elegantní světelný meč a naučte se čtyři speciální začátečnické schopnosti Budete používat schopnosti světlé strany Síly: léčení, přesvědčování (proti slabomyslným), oslepení a pohlcení

  Nebo se necháte zlákat temnou stranou a:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí STAR WARS Jedi Knight: Dark Forces II!