I Am Alive
PS3

1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Odehrávat se celá bude v Chicagu, stiženém obrovským zemětřesením o síle 10.3 stupně Richterovy škály. Vše budete sledovat a hrát z perspektivy vlastních očí, abyste si lépe vychutnali padající mrakodrapy, devastaci prostředí atd. Během hraní prakticky nenarazíte na zbraně a už vůbec ne na náboje. Když na někoho přesto namíříte brokovnici s prázdným zásobníkem, bude existovat velká šance, že se lekne a raději uteče. Hrdina, sedmadvacetiletý Adam Collins, se bude soustředit jen na to, aby našel svoji přítelkyni Alice (příp. zjistil, zda je vůbec naživu). To vše mají střídat flashbackové scény, asi z doby ještě před zemětřesením. Celý příběh se odehraje během devíti dnů, během nichž bude vaším cílem nezůstat sami. Bez (pomoci) ostatních nemáte jako jedinec šanci na přežití,tvrdí doslova producent. Z inspirací autoři citují filmy Den poté, Spielbergovu Válku světů, seriál Lost, Já, legenda, Cloverfield a další.. Jako datum vydání časopis uvádí brzký 15. duben letošního roku. Autoři prý chtějí informace i nadále držet pod pokličkou a zvolit trochu jinou strategii marketingové kampaně, než je běžné. Producentem nakonec není Jade Raymondová (Assassins Creed), jak se dříve hovořilo, ale Alexis Goddard - někdo se zkušenostmi z hororu Cold Fear od týchž francouzských vývojářů ze studia Darkworks).
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • vrky

   Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy vychází tato hra děkuji.

  • Suzinka

   Nevadí, že to nebude jen adventura.Námět totiž vypadá velmi dobře.Uvidíme, jak jej zpracovali.:-))) Jaro už se nezadržitelně blíží, tak by mne zajímal přesnější termín vydání této hry.Děkuji

  • Hollowiik

   Adventura to asik nebude si myslim viz. http://www.youtube.com/watch?v=gF4ugU1rXpY&NR=1

  • Carljack

   To by molho být good jeslt ito nebude jenom jak oadventura ale spíše akce s málem rozhovoru - jdu do toho.

  • ddoommiinniikk

   Ma to bejt jakoby konec sveta, otresy, tornada, tsunami, atd. A ty jako prezivsi se budes snazit zachranit si svuj vlastni zivot, budes muset hledat potravu, vodu a branit se pred davy rozbourenejch lidi, ktery schanej jakykoliv maso. Aspon takovyho neco to bude. Jako bude to neco na zpusob Den pote [filmu] nebo 2012 [filmu] .... katastroficky zanr..

  • GamerOfPoker

   Nevíte o čem to má bejt?

  • 122 wehass

   tak tohle vypadá zajímavě.předobjednávám.

  • Suzinka

   Tak na tuhle akční adventuru už se moc těším.Já si na ni ten rok počkám :-)))

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí I Am Alive!