I Am Alive
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Kategorie:
PC / PC hry / Akční
PC / PC hry / Akční adventury / Sci-fi

Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • Dokázali byste si představit ten samý svět, ve kterém žijete, s tím rozdílem, že ho jen svírá menší apokalypsa v podobě nedostatku vody, jídla a aby toho nebylo málo, tak i spoustou nemocí? I am Alive pak je přímo pro vás! Poté co bylo ohromeno stovky tisíc fanoušků toužící po těžké temné post-apokalyptické akční hře na konzolích. I Am Alive, průlomová adventura o přežití konečně přichází na PC v digitální podobě. I Am Alive uvádí hráče jako jednoho z osamnělých přeživších ve velkém, uvěřitelném a hlavně temném post-apokalyptickém světě. Právě jeden rok po události světového kataklyzmu byla vyhlazená většina lidské rasy, jako jeden z posledních lidí na planetě musíte svést souboj o přežití v rozbořeném městě a pokusit se nalézt svou ztracenou ženu a dceru.

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  V balení najdete pevné médium!!

 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (13)

  • 5825

   Bohužel ta hra nedopadla moc dobře ale i přes její chyby jí doslova miluju- za mě 10 jasná! :D

  • Tomáš Pavlata

   jedná se o normální obal

  • risha03

   Super že to už vyšlo. A mám ještě jeden dotaz, je to normální, nebo slim krabička?

  • Walome

   recenze:
   http://dbher.cz/k10462

  • risha03

   Vyjde to teda krabicově nebo ne? Už se hodně dlouho datum vydání posouvá...

  • erixe

   Chtel jsem si tuhle hru poridit, ale co jsem ted dohral Last of us, tak bych si asi nejspis zkazil nazor na postapo hry.

  • wonny

   řeknu to následnovně jelikož mám v oblibě postapo věci tomu podobné tk jsem si I Am Alive velice rád zahrál a dohrál a nelitoval jsem toho ... ale člověk u toho musíš vydržet dýl než jen hodinu začátek je děsně nudnej ale já u toho vydržel a stálo to zato :-)

  • exee

   co tady ta hra ještě dělá ? :D

  • zadar

   radeji tu hru ani nekupujte hral sem ji u kamosa a pusobí to dojmem kanadskeho zertu ta hra by byla idealni do roku 1999 a ne do 2012-13 opravdu sem uz dlouho nehral takhle otravnou hru, sláva assasinovi...

  • Silencio

   Hru jsem hrál jen hodinu a půl, pak jsem to vzdal. Tváří se otevřeně a je to úzký koridor. Neskutečně hloupé nasvícení scény, když v interiéru přijdete do roku místnosti, tak se obrazovka tak setmí, že není vidět vůbec nic a přitom ustupte o metr dozadu a vidíte všechno v pohodě. Textury s kalužemi vody, která cachtá, když jimi chodíte jsou i na velmi šikmých plochách, kde by se voda neudržela ani náhodou. Design levelu typu: přijdu k bráně zamčené řetězem, v tu chvíli se za mnou vyspawnuje týpek z mačetou. Týpka skopnu do díry a mačetu, kterou jsem viděl očividně padat tam vspolu s ním seberu ze země a jdu s ní vypáčit zámek, při čemž musím rychle klikat na tlačítko myši. Ještě musím zmínit mizernou animaci týpka, která se skokově opakuje co pět sekund (autoři asi předpokládají, že ho surově skopnete dřív, než se animace začne opakovat). Náplň mise jít pro nějakou bednu s humanitární pomocí, ve které by měly být léky, když v inventáři máte obrovskou lékárničku. Mohl bych pokračovat, ale nechci spoilovat, pokud by jste se někdo rozhodli věnovat svůj čas tomuto braku. (ok, ještě si neodpustím dodat, že mačetu máte na zádech a tak i ve chvíli, kdy si dáte batoh dopředu, protože na zádech někoho nesete stále mačetu vytahujete z té osoby co nesete a zase ji do ní vracíte) Málem bych zapoměl, na naprosto náhodné zasekávání při rozhlížení pomocí myši, prostě ruce pryč, tahle hra je ukázka jak se to nemá dělat.

  • Ondrej31(Maňák)

   Velice pekna hra,ale skoda ze nebyla CZ a byla moc kratka.Jinak vrele doporucuji.

  • None

   Přesně tak. Přijde mi to, jako kdyby se s tím nápadem někdo pečlivě piplal a nakonec se to kvůli něčemu rychle spíchlo a konec. Jako kdyby to byla nějaká beta..měl jsem při hraní divný pocit...a rozhodně to nebylo atmosférou hry, o kterou se mimochodem snaží dost, ale poněkud marně. Ach jo :-(

  • Dan

   Od této hry jsem čekal daleko víc...systém a tajemnost byli originální, ale abych tu hru dohrál za pár hodin (10 MAX!) i přes těžký bojový systém a staminu... mi přišlo poněkud ..jak to jen říct, nedodělané. Fajn hra, až na ten konec.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

I am alive je určitě hra za kterou se nemusí stydět žádní hráč. I když se jsem čekal víc, tak mě hra v pár bodech překvapila a pobavila.
Co se týče grafiky, na kterou si teď stěžují všichni co hráli CoD, tak je taková jakou ji tvůrci chtěli, a proto si hra zaslouží takové hodnocení.

Hra měla obrovský potenciál a jeden čas to byla jedna z mých nejočekávanějších her.Bohužel vývojáři naprosto selhali a promrhali veškerý potenciál a zklamali naprosto ve všem.Obrovská škoda a za mě veliké zklamání!!