Industry Empire (PC DIGITAL)
DIGITAL

329
Nákupem získáte 13 kreditů
 • 329 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Manažerské
 • Vždycky jste snili o tom, že se budete koupat v penězích? V Industry Empire jste bossem všech bossů. Provádějte výzkumy, dolujte nerostné suroviny, zpracovávejte je ve vašich továrnách a distribuujte výsledné produkty!
  Posílejte vaše náklaďáky se zbožím do vzdálených měst a sledujte, jak vzkvétající obchod umožňuje růst vašeho regionu a zaplňuje vaše sejfy!
  Rozvíjejte váš byznys, zbohatněte a užívejte si ovoce vaší práce!
  Hra obsahuje inovativní funkci nákupu pozemků: Kupte si pozemky a zvolte si vlastní velikost a tvar nových továren!
  Hlavní vlastnosti:
  Nový titul v úspěšné sérii Planner.Těžte širokou škálu surovin a spravujte celý produkční řetězec!Široké možnosti výzkumu a dynamický urbanistický rozvoj.Vyrábějte a prodávejte přes 160 různých průmyslových produktů!Nakupujte pozemky přesně na míru vašim potřebám a peněžence!Rozšiřujte vaši soukromou rezidenci a vybavujte ji luxusním nábytkem a předměty, ať už je to venkovský domek a nebo vila!Rozličné zábavné scénáře jako záchrana regionu od bankrotu a modernizace starých struktur.Obsahuje online žebříčky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Industry Empire (PC DIGITAL)!