IS Defense
DIGITAL

111
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7370491" ["cena"]=> string(3) "111" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "5" } }
 • 111 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS
 • Hra „IS Defense” se odehrává v prostředí politické fikce, v roce 2020, ve kterém probíhá nehorší expanze ISIS. Pod vládou Islámského státu je nyní celá severní Afrika a šíří tak genocidní pojetí světového řádu. Silně vyzbrojený, početný a připravený na všechno, Islámský stát zahajuje invazi do Evropy přes Středozemní moře.

  Jste operátorem stacionárního kulometu jednotek NATO a vaším úkolem je bránit pobřeží Evropy. Než hrdinsky padnete, musíte zastavit co největší počet útočníků. Máte k dispozici podpůrné síly NATO, kulomet a raketomet. Jak bude postupovat čas, během vaší statečné obrany budete mít možnost vylepšit vybavení, statistiky a armádní hodnost, která ovlivní efektivitu přivolané podpory.

  Tato hra je naším malým vedlejším projektem a osobním vetem vůči nedávným událostem na Blízkém východě. Také je to pokus o vzkříšení mrtvého žánrů her typu „Operation Wolf“ nebo „Beach Head“ díky současnému a modernímu pojetí.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí IS Defense!