Jagged Alliance 2 GOLD
PC

499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Tahové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11089
 • Enrico Chivaldori, člověk který pomohl s osvobozením Arulca v Jagged Alliance 2, se pohotově rozhodl ozvat těm nejlepším na takovouto situaci. Týmu těch neostřílenějších žoldáků, kteří dokážou přejít hranice Traconu a zničit raketovou základnu. Určitě je vám jasné, že velet jim nebude nikdo jiný nežli právě vy. Na vaše bedra byl vložen osud celého národa, ale na vaší straně jsou válečné zkušenosti, které v této nelehké misi určitě najdou své uplatnění.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Balení obsahuje hru Jagged Alliance 2 + datadisk Unfinished Business.

  Říkáte, že jste se nemohli dočkat pokračování ve své době futuristické a slavné hry Jagged Aliance. Dlouho jste čekali, ale už je to tady. Tohle není klon UFA, jak by jsi někdo myslet, ale naprosto dokonale řešený systém hratelnosti, který hra nabízí. Budete mít k dispozici 50 různých nájemných žoldáků, se kterými budete mít za úkol zneškodnit své nepřátele. Celé to má k dispozici plně dynamicky renderované charaktery bojových modelů, unikátní laptop-styl interfacu, 16 bitové barvy a RPG stylu a NPC systému. Na oblibě jedničky proto postavili tvůrci i její pokračování, takže se nemusíte obávat, že si zde to své nenajdete. Jagged Alliance 2: Unfinished Business - Země Arulco má před sebou nový problém. Společnost Ricci : důlní průmysl a výzkum chce zpátky doly, z kterých těžila ještě před arulcskou občanskou válkou. Když společnost zjistila, že po dobrém to nepůjde, začala v sousedním Traconu budovat raketovou základnu. Poté co rakety namířila na Arulco, začala klást své požadavky s dodatkem, že pokud jim nevyhoví, jsou připraveni zničit celou zemi.
  Enrico Chivaldori, člověk který pomohl s osvobozením Arulca v Jagged Alliance 2, se pohotově rozhodl ozvat těm nejlepším na takovouto situaci. Týmu těch neostřílenějších žoldáků, kteří dokážou přejít hranice Traconu a zničit raketovou základnu. Určitě je vám jasné, že velet jim nebude nikdo jiný nežli právě vy. Na vaše bedra byl vložen osud celého národa, ale na vaší straně jsou válečné zkušenosti, které v této nelehké misi určitě najdou své uplatnění.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • fanek55

   dost drahy na to ze je to stary 10let dal bych 200kc vic ne sbohem

  • Meni

   ono se to ještě prodává? dyt je to starší snad než já :D

  • gMn

   super gamesa ale ta cena i po sleve je ... no nevim :(

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Jagged Alliance 2 GOLD!

Sledujte nás na instagramu