Jagged Alliance 2: Wildfire
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Tahové
 • Deidranna, idiot Elliot, Miguel Cordona a jeho věrní jsou zase zpátky. Jednotka elitních žoldáků, jejíhož velení se ujmete v nelehké kampani vedené proti diktátorskému režimu v maličké zemičce Arulco. Wildfire je samostatně spustitelný datadisk, který mocně upravuje většinu prvků, které se upravit dají. I příběh, ač postaven na stejném principu jako JA2, je trochu odlišný. Hlavním důvodem tažení proti Deidranně není politická situace, ale její spojenectví s drogovým kartelem, který je už dlouho trnem v oku různým mezinárodním organizacím. Hráči se mohou těšit na mnoho novinek a změn. Například byla vylepšena většina herních struktur tak, aby byly podobnější skutečným. Všechna vojenská zařízení byla navíc obdařena lepší obrannou silou. Také bylo pozměněno 90% map. Co se týče zbraní, všechny stávající byly znovu vyváženy a chybět nebudou ani nové kousky - USP, Uzi, UMP, MP5A3, Mini-30, HK33, G36, MP7, MSG90, AN-94, RPK, V-94, VAL, VSS. Kromě toho, zvuky a grafické modely zbraní byly nahrazeny novými. Větší důraz je nyní kladen také na pod-úkoly. Očekávat můžete i větší množství nepřátel a vylepšenou AI.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Patejl

   To Tomáš Nevečeřal:
   Nevím jestli to tu můžu napsat, ale snad to vadit nebude. Původní JA se dá sehnat za pár korun v některých pražských Levných knihách.

  • Crazy Ivan

   Viete mi poradiť, kde by som zohnal dobrú češtinu na JA2 a JA2: Unfinished Business?
   Hral som to, strááášne sa mi to páči, ale bolo to pre mňa dáke ťažké. A ani som tomu veľmi nerozumel (myslím tým jazyk). A dokonca mi nešli ani cheaty...:P
   takže by sa zišiel aj dobrý update a čeština naňho...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Jagged Alliance 2: Wildfire!