Jules Verne: Cesta na Měsíc + Tajuplný ostrov
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12702
 • Máte rádi adventury a romány od Julese Vernea? Vývojáři z Kheops Studios také a tak se rozhodli tyto dvě záliby skloubit a vytvořit hru s názvem Return to the Mysterious Island. Return to the Mysterious Island je point and click adventurou plnou hádanek a puzzlí. Hlavní postavou je mladá žena jménem Mina, která se rozhodla jen tak sama vydat na plavbu kolem světa. Jenže je zachycena bouří a nakonec skončí na jakémsi pustém ostrově. Mina je žena činu a tak neváhá a začíná se zabydlovat. Jak se tak pouští do prozkoumávání tohoto místa, objevuje i nejrůznější prazvláštní pozůstatky po předchozích obyvatelích. Kromě toho začíná mít pocit, že na ostrově není tak úplně sama. Je tu ještě někdo, nebo spíš něco. Je to duch kapitána Nema, jehož tělo zůstalo uvězněno kdesi v hlubinách v troskách Nautilu. Jeho nalezení může být vysvobozením pro oba.

  Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Exkluzivně na našem obchodě dostanete ke hrám češtiny na CD, jejichž vznik náš obchod sponzoroval.

  Cesta na Měsíc

  Hra vás postaví do role vědce jménem Michel Ardan. Ten měl to štěstí, že se ve speciálně sestrojené kapsli dostal na povrch odvrácené strany Měsíce, která v lidech odedávna vzbuzuje divokou představivost. Už sama cesta na Měsíc by mohla být velkým dobrodružstvím, ovšem vás bude čekat mnohem více - odhalíte totiž, že tam žijí inteligentní tvorové, tzv. Selenité. V rámci zkoumání této rasy byste se měli zároveň snažit udělat vše proto, abyste se mohli dostat zpět na Zemi, kde byste mohli o svých zjištěních poreferovat.

  Tajuplný ostrov

  Máte rádi adventury a romány od Julese Vernea? Vývojáři z Kheops Studios také a tak se rozhodli tyto dvě záliby skloubit a vytvořit hru s názvem Return to the Mysterious Island. Return to the Mysterious Island je point and click adventurou plnou hádanek a puzzlí. Hlavní postavou je mladá žena jménem Mina, která se rozhodla jen tak sama vydat na plavbu kolem světa. Jenže je zachycena bouří a nakonec skončí na jakémsi pustém ostrově. Mina je žena činu a tak neváhá a začíná se zabydlovat. Jak se tak pouští do prozkoumávání tohoto místa, objevuje i nejrůznější prazvláštní pozůstatky po předchozích obyvatelích. Kromě toho začíná mít pocit, že na ostrově není tak úplně sama. Je tu ještě někdo, nebo spíš něco. Je to duch kapitána Nema, jehož tělo zůstalo uvězněno kdesi v hlubinách v troskách Nautilu. Jeho nalezení může být vysvobozením pro oba.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • katka

   ano

  • metyn

   jak spravim ten pytel na rozdmychani ohne

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Jules Verne: Cesta na Měsíc + Tajuplný ostrov!

Sledujte nás na instagramu